Тулуза — Ланс — 0:2. Чемпіонат Франції, 19-й тур. Огляд матчу, статистика

2024-01-28 20:01 28 січня відбувся один із матчів 19-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися Тулуза (Франція) і ... Тулуза — Ланс — 0:2. Чемпіонат Франції, 19-й тур. Огляд матчу, статистика

28 січня відбувся один із матчів 19-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися Тулуза (Франція) і Ланс (Франція).

Тулуза - Ланс - 0:2. Чемпионат Франции, 19-й тур. Обзор матча, статистикаТулуза - Ланс - 0:2. Чемпионат Франции, 19-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Франції, 19-й тур

Тулуза (Франція) — Ланс (Франція) — 0:2 (0:1)
Голи: Давид да Коста (42), A. Diouf (55)

Попередження: Саїд (36), A. Donnum (40), Расмус Ніколаїсен (45), Г. Суазо (49), Массадіо Хайдара (83), Ф. Сотока (90+1)

Огляд матчу Тулуза — Ланс:

Ленс здобуває перемогу над Тулузою в матчі Ліги 1 На стадіоні Тулузи відбувся захопливий матч між Тулузою і Ленсом у довгоочікуваному поєдинку Ліги 1. Вболівальники були в напрузі, адже обидві команди билися в напруженому поєдинку. У підсумку «Ленс» здобув перемогу з рахунком 0:2, залишивши «Тулузу» з порожніми руками. Перший тайм почався з того, що обидві команди продемонстрували свою майстерність і рішучість. На 36-й хвилині гравець «Ленса» В. Саїд отримав жовту картку, задавши тон грі. Тулуза" швидко відповіла: на 40-й хвилині жовту картку отримав А. Доннум. Атмосфера суперництва загострилася, коли гравець «Ленса» Д. Коста забив сенсаційний гол на 42-й хвилині, посиливши тиск на «Тулузу». Незадовго до свистка на перерву гравець «Тулузи» Р. Ніколайсен отримав жовту картку, посиливши свої проблеми. Другий тайм почався з того, що на 49-й хвилині гравець «Тулузи» Г. Суазо дістав жовту картку, погіршивши і без того непросту ситуацію. Скориставшись вразливістю «Тулузи», «Ленс» завдав ще одного удару на 55-й хвилині — А. Діуф вразив ворота суперника.

На 62-й хвилині «Тулуза» спробувала повернути собі самовладання, випустивши двох гравців на заміну. К. Кассерес і Н. Скайтта вийшли на поле в надії переломити хід матчу. Ленс відповів не менш стратегічним ходом, випустивши на поле Хоаннера Чавеса та М. Хайдару на 70-й хвилині. Час минав, напруга наростала. На 83-й хвилині М. Хайдара з «Ленса» отримав жовту картку, поповнивши зростаючий список попереджень. На 84-й хвилині «Тулуза» отримала шанс спокутувати провину з пенальті, але В. Сьєрро промахнувся, на розчарування господарів. В останні хвилини обидві команди зробили кілька замін, намагаючись мати вирішальний вплив. На 88-й хвилині «Тулуза» ввела в гру Н. Шмідта, К. Желаберта Піну та І. Сіссоко, а «Ленс» — А. Томассона, Е. Вахі, А. Сішубу, Р. Агілара і С. Абдул Самеда. Після фінального свистка «Ленс» виявився сильнішим, здобувши перемогу над «Тулузою» з рахунком 0:2. Однак обидві команди продемонстрували свою рішучість і майстерність протягом усього захопливого матчу. Цей результат, безсумнівно, послужить мотивацією для «Тулузи», щоб повернутися і відновити свою переможну форму в найближчих матчах. Тим часом «Ленс» постарається розвинути успіх і продовжити вражаючий виступ у Лізі 1.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Реймс — Тулуза, Нант — Ланс.