Контрольний матч. «Динамо» — «Легія» — 1:3. Огляд матчу, ВІДЕО

2024-01-29 17:53 У понеділок, 29 січня, київське «Динамо» провело другий контрольний матч на передсезонному турецькому тренувальному зборі. Суперником ... Контрольний матч. «Динамо» — «Легія» — 1:3. Огляд матчу, ВІДЕО

У понеділок, 29 січня, київське «Динамо» провело другий контрольний матч на передсезонному турецькому тренувальному зборі. Суперником команди Олександра Шовковського був клуб «Легія» зі столиці Польщі Варшави.

Контрольний матч

«ДИНАМО» (Київ, Україна) — «ЛЕГІЯ» (Варшава, Польща) — 1:3 (1:2)
Голи
: Пономаренко (35) — Мучі (31), Августиняк (45), Крамер (54)

«Динамо» (перший тайм): 1.Бущан, 2.Вівчаренко, 25.Дячук, 32.Міхавко, 20.Караваєв, 6.Бражко (К), 37.Царенко, 92.Рамадані, 30.Діалло (77.Беніто, 25), 9.Пономаренко, 22.Кабаєв; (другий тайм): 51.Моргун, 23.Малиш, 4.Попов, 34.Сирота, 44.Дубінчак, 18.Андрієвський, 37.Царенко (92.Рамадані, 68), 10.Шапаренко, 77.Беніто (90.Кремчанін, 61), 91.Волошин, 11.Ванат.
Запасні: 35.Нещерет, 74.Ігнатенко.

«Легія» (стартовий склад): 30.Гладун, 12.Панков, 3.Капуаді, 5.Рібейро, 13.Вшолєк, 22.Елітім, 8.Августиняк, 33.Кун, 27.Жозе (К), 7.Пекхарт, 20.Мучі

ВІДЕОогляд матчу >>>

На початку гри не дуже було видно, яка команда тільки-но розпочала збір, та ще і виставила не дуже основний склад, а якій скоро вже грати у чемпіонаті. Руху було багато з обох боків, і темп здавався пристойним. Щоправда в ефективні дії це довго не переходило.

На 16 хвилині пройшла перша змістовна контратака «Динамо». Близько десяти точних передач вдалося українцям. Завершив комбінацію трішечки невлучним ударом з лінії штрафного Пономаренко. На 31 хвилині у поляків вийшло відкрити рахунок. Вшолєк без опору подав з правого краю, і Ернест Мучі головою пробив точно. 0:1. «Динамо» відповіло за чотири хвилини. Після прострілу зліва Матвій Пономаренко на ближній штанзі у боротьбі із захисником елегантним рухом відправив м’яча у ворота повз голкіпера. 1:1. А закінчився перший тайм ще одним дивним провалом динамівців перед своїм штрафним, через який Рафал Августиняк сильним ударом від півкола у вігнав м’яча у правий від Бущана кут. 1:2.

Після перерви склад «Динамо» змінився на 90 відсотків. І поки нові гравці киян звикали до себе на полі, рахунок міг стати 1:3: Моргун «під пахвою» витяг у стрибку м’яч після удару суперника метрів з п’яти, причому на ударну позицію поляк вийшов за повної байдужості оборони «біло-блакитних» в момент довгої передачі з глибини поля. А вже в наступному, дуже схожему моменті воротар «Динамо» допомогти не зміг: Блаж Крамер вбіг між центрбеками киян, отримав вертикальний пас і спокійно вразив ворота. 1:3. «Динамо» намагалося щось створити попереду, але брак у передачах та в роботі із м’ячем ламав усі комбінації.

Наступна гра у киян вже завтра. Суперник — узбецький «Пахтакор» Максима Шацьких.