Вулверхемптон — Ман.Юнайтед — 3:4. Чемпіонат Англії, 22-й тур. Огляд матчу, статистика

2024-02-02 00:21 1 лютого відбувся один із матчів 22-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Вулверхемптон (Англія) і ... Вулверхемптон — Ман.Юнайтед — 3:4. Чемпіонат Англії, 22-й тур. Огляд матчу, статистика

1 лютого відбувся один із матчів 22-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Вулверхемптон (Англія) і Ман.Юнайтед (Англія).

Вулверхэмптон - Ман.Юнайтед - 3:4. Чемпионат Англии, 22-й тур. Обзор матча, статистикаВулверхэмптон - Ман.Юнайтед - 3:4. Чемпионат Англии, 22-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Англії, 22-й тур

Вулверхемптон (Англія) — Ман.Юнайтед (Англія) — 3:4 (0:2)
Голи: Сарабія (71), М. Кілман (85), Педро Нето (90+5) — Маркус Решфорд (5), Р. Гойлунд (22), Мактоміней (75), K. Маіну (90+7)

Попередження: Casemiro (3), Доусон (45+2), Мартінес (48), André Onana (78), Кунья (89), А. Гарначо (90+7)

Огляд матчу Вулверхемптон — Ман.Юнайтед:

У захопливому поєдинку Прем’єр-ліги «Вулвз» і «Манчестер Юнайтед» подарували вболівальникам багато хвилювання і драматизму. Матч, що проходив на знаменитому стадіоні «Молінекс», став свідком приголомшливого повернення «Манчестер Юнайтед», який здобув перемогу з рахунком 4:3 після двох голів, пропущених у перерві. Від самого початку гра обіцяла бути напруженою, обидві команди демонстрували атакувальні наміри. Уже на третій хвилині гравець «Манчестер Юнайтед» Каземіро отримав жовту картку за неправомірну атаку. Проте вже на 5-й хвилині Маркус Решфорд вивів команду вперед, і на 22-й хвилині Роберт Гойлунд вдалим ударом збільшив перевагу «Манчестер Юнайтед». Рахунок 2:0 на користь «Манчестер Юнайтед», здавалося, говорив про те, що гра перебуває під їхнім контролем. Однак на початку другого тайму «Вулвз» продемонстрували величезний бойовий дух. На 55-й хвилині «вовки» зробили першу заміну, випустивши замість Рубена Аіт-Нурі Метта Доерті. Ця зміна додала команді свіжих сил і послужила поштовхом до пожвавлення. Переломний момент настав на 71-й хвилині, коли «Вовки» заробили пенальті після спритної гри Педро Сарабії. Сарабія впевнено вийшов уперед, реалізував пенальті та скоротив відставання до одного гола.

У відповідь «Манчестер Юнайтед» здійснив дві заміни, замінивши Каземіро та Решфорда на Скотта Мактомінея та Антоні відповідно. Але саме МакТоміней став головним героєм матчу, забивши фантастичний гол на 75-й хвилині і відновивши перевагу «Манчестер Юнайтед» у два м’ячі. Коли гра вступила в завершальну стадію, обидві команди вирішили внести тактичні зміни. На 82-й хвилині «Вулвз» ввели в гру Тейлора Дойла і Тоті замість Жоао Гомеша і Натана Фрейзера. Водночас «Манчестер Юнайтед» замінив Гойлунда та Леандро Мартінеса на Олівера Форсона та Гаррі Магуайра. «Вовки» продовжували чинити опір, і на 85-й хвилині Макс Кілман зробив рахунок 3:2. Однак «Манчестер Юнайтед» майже одразу ж відповів заміною: Ріо Хойлунд замінив Обіда Форсона, і тієї самої хвилини Гаррі Маґуайр забив гол Кевіну Майну, зробивши рахунок 4:2. У захопливій кульмінації матчу «Вулвз» не здавалися. На 90-й хвилині вони були винагороджені за свою завзятість голом Педро Нето в компенсований час, що призвело до захопливого фіналу. У доданий час Андер Гарнача отримав жовту картку, і напруга наростала, але саме їхня команда сміялася до останнього. Кабір Майну забив гол просто перед фінальним свистком і оформив перемогу з рахунком 4:3. Цей незвичайний матч продемонстрував усю непередбачуваність футболу та налаштованість обох команд на перемогу. Це була незабутня зустріч, яка змусила вболівальників бути на межі своїх можливостей від початку і до кінця.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Челсі — Вулверхемптон, Ман.Юнайтед — Вест Гем.