«Манчестер Юнайтед» здобув шалену перемогу над «Вулверхемптоном», забивши четвертий гол на 97 хвилині (ВІДЕО)

2024-02-02 12:34 «Манчестер Юнайтед» здобув одну з найдраматичніших перемог у нинішньому сезоні чемпіонату Англії, перегравши на виїзді «Вулверхемптон» ... «Манчестер Юнайтед» здобув шалену перемогу над «Вулверхемптоном», забивши четвертий гол на 97 хвилині (ВІДЕО)

«Манчестер Юнайтед» здобув одну з найдраматичніших перемог у нинішньому сезоні чемпіонату Англії, перегравши на виїзді «Вулверхемптон» (4:3).

«Вулверхемптон» — «Манчестер Юнайтед» — 3:4. Фото: Gettyimages

Чемпіонат Англії, 22 тур

«Вулверхемптон» — «Манчестер Юнайтед» — 3:4(0:2)

Голи: Сарабія (71, пен.), Кілман (85), Нету (90+5) — Рашфорд (5), Гойлунд (22), Мактоміней (75), Мейну (90+7)

«Вулверхемптон»: Са, Кілман, Доусон, Тоті (Фрейзер, 82), Семеду, Леміна, Дойл (Гомеш, 82), Догерті (Аіт-Нурі, 55), Нету, Кунья, Беллегарде (Сарабія, 64).

«Манчестер Юнайтед»: Онана, Далот, Варан, Мартінес (Магуайр, 86), Шоу, Мейну, Каземіро (Мактоміней, 73), Гарначо (Еванс, 90+2), Фернандеш, Рашфорд (Антоні, 73), Хойлунд (Форсон, 86).

Гості з Манчестера впевнено вигравали після першого тайму, завдяки голам Рашфорда та Гойлунда — 2:0. За такої впевненої гри «дияволів» друга половина зустрічі мала перетвориться на формальність, але «Вулвз» зуміли здійснити неймовірний камбек.

За 20 хвилин до кінця поєдинку Сарабія реалізував пенальті, на що МЮ відповів голом Макктоміная. Але господарі не здалися і продовжили атакувати, забивши ще два м’ячі — на 85 хвилині відзначився Кілман, а вже в додатковий час (на 95 хвилині) нічию для «вовків», здавалося, «вигриз» Нету.

Кульмінацією протистояння стала 97 хвилині матчу. Півзахисник «Юнайтед» Коббі Мейну вирішив наодинці обіграти кількох суперників біля штрафного майданчика «Вулвз» і пробив низом — м’яч залетів точно в дальній нижній кут воріт! 4:3 — неймовірна перемога команди Еріка тен Хага!

Кращий коментар

Borya111
Борис Бор - Эксперт
02.02.2024 13:14
пишут, победный гол соорудили 2 тинейджера - Форсон и Мейну. Это всего 2й подобный случай в АПЛ после гола Криро-Руни, также 19 и 18 лет..