Нант — Ланс — 0:1. Чемпіонат Франції, 20-й тур. Огляд матчу, статистика

2024-02-03 23:53 3 лютого відбувся один із матчів 20-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися Нант (Франція) і ... Нант — Ланс — 0:1. Чемпіонат Франції, 20-й тур. Огляд матчу, статистика

3 лютого відбувся один із матчів 20-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися Нант (Франція) і Ланс (Франція).

Нант - Ланс - 0:1. Чемпионат Франции, 20-й тур. Обзор матча, статистикаНант - Ланс - 0:1. Чемпионат Франции, 20-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Франції, 20-й тур

Нант (Франція) — Ланс (Франція) — 0:1 (0:0)
Голи: Давид да Коста (48)

Предупредження: Т. Кадевере (27), D. Augusto (61), Агілар (82), Кевін Дансо (82)

Огляд матчу Нант — Ланс:

Довгоочікуваний футбольний матч між командами «Нант» і «Ленс» завершився перемогою «Ленса». Незважаючи на відсутність голів у першому таймі, у другій половині зустрічі «Ленс» домігся успіху, забезпечивши собі перемогу з підсумковим рахунком 1:0. Матч проходив на стадіоні Stade de la Beaujoire — Louis Fonteneau, відомому своєю яскравою атмосферою і пристрасними вболівальниками. На 12-й хвилині «Нант» зробив заміну: К. Аміан вийшов замість Н. Паллуа. Ця заміна мала привнести свіжі сили і, можливо, змінити динаміку матчу. Однак гра пожвавилася не відразу: на 21-й хвилині «Нант», здавалося, повів у рахунку, коли Т. Кадевер забив гол. На жаль, гол було скасовано через визнання офсайду. Це розчарування, схоже, мотивувало «Нант», бо Кадевере отримав жовту картку на 27-й хвилині. Другий тайм розпочався з прориву «Ленса». На 48-й хвилині Д. Коста забив вирішальний гол, вивівши свою команду вперед. Цей момент став переломним у матчі, оскільки «Нант» щосили намагався відігратися. Щоб збільшити свої шанси, «Нант» вирішив зробити більше замін. На 59-й хвилині М. Сіссоко вийшов замість К. Бамби, демонструючи намір змінити хід матчу на свою користь.

Однак жовта картка Д. Аугусто на 61-й хвилині завадила їм досягти успіху. Коли матч добіг кінця, обидві команди зробили шквал замін. На 78-й хвилині «Нант» замінив Т. Кадевера на М. Абліна, а Ф. Молле вийшов замість С. Аппуа. З іншого боку, «Ленс» замінив Д. Косту на А. Фульгіні. Ці тактичні зміни були спрямовані на надання свіжих сил і нових стратегій, щоб рішуче закінчити гру. На 79-й хвилині «Ленс» зробив другу заміну, коли Е. Вахі замінив В. Саїда. Тим часом на 82-й хвилині гравці «Ленса» Р. Агілар і К. Дансо отримали жовті картки, що відображає інтенсивність матчу. Ближче до кінця матчу «Ленс» здійснив низку замін. Хоаннер Чавес замінив М. Хайдару на 86-й хвилині, а А. Діуф вийшов замість С. Абдул Самеда. Ці зміни були зроблені для того, щоб забезпечити надійну оборону і зберегти невелику перевагу. У підсумку «Ленс» здобув важку перемогу над «Нантом» з рахунком 1:0. У матчі були напружені моменти, обидві команди продемонстрували рішучість і майстерність. Незважаючи на зусилля «Нанта» у другому таймі, саме «Ленс» здобув три очки, залишивши вболівальників «Нанта» розчарованими. Матч став підтвердженням конкурентоспроможності Ліги 1 і того хвилювання, яке ця ліга викликає у футбольних уболівальників по всьому світу.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Тулуза — Нант, Ланс — Страсбур.