Жирона — Реал С-дад — 0:0. Чемпіонат Іспанії, 23-й тур. Огляд матчу, статистика

2024-02-04 00:05 3 лютого відбувся один із матчів 23-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Жирона (Іспанія) і ... Жирона — Реал С-дад — 0:0. Чемпіонат Іспанії, 23-й тур. Огляд матчу, статистика

3 лютого відбувся один із матчів 23-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Жирона (Іспанія) і Реал С-дад (Сан-Себастьян).

Жирона - Реал С-дад - 0:0. Чемпионат Испании, 23-й тур. Обзор матча, статистикаЖирона - Реал С-дад - 0:0. Чемпионат Испании, 23-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Іспанії, 23-й тур

Жирона (Іспанія) — Реал С -дад (Сан-Себастьян) — 0:0 (0:0)

Попередження: Beñat Turrientes (21), Мендес (45+1), Мартін Субіменді (64)

Огляд матчу Жирона — Реал С-дад:

«Жирона» і «Реал Сосьєдад» зійшлися в напруженому матчі Ла Ліги на стадіоні «Естаді Муніципаль де Монтіліві». Незважаючи на кілька гольових моментів, обидві команди так і не змогли забити, внаслідок чого було зафіксовано безгольову нічию. Із самого першого свистка «Жирона» і «Реал Сосьєдад» продемонстрували величезну рішучість і майстерність. Перша значуща подія в матчі відбулася на 4-й хвилині, коли «Реал Сосьєдад» зробив першу заміну, випустивши А. Одріосолу замість Х. Арамбуру. По ходу гри напруга наростала, і судді були зайняті роздачею дисциплінарних карток. На 21-й хвилині жовту картку отримав гравець «Реал Сосьєдаду» Б. Туррьєнтес, потім ще по одному попередженню отримали Б. Мендес та І. Альгуа. Мендес та І. Альгуасіль на 45-й хвилині. Попри глухий кут на табло, у матчі було достатньо гольових моментів. На 24-й хвилині у «Жирони» було скасовано гол через визнання офсайду в Й. Еррери. Це рішення розчарувало вболівальників господарів, але водночас мотивувало їх на те, щоб наполегливіше домагатися успіху. На 52-й хвилині «Реал Сосьєдад» також здійснив тактичні зміни, випустивши М. Меріно замість Б. Туррієнтеса та С. Беккера замість А. Барренери. Беккера замість А. Барренексеа.

Ці заміни мали надати команді свіжих сил і вивести її з глухого кута. У заключній стадії гри обидві команди продовжували запекло битися. «Жирона» зробила першу заміну на 70-й хвилині, випустивши Порту та І. Мартіна. Реал Сосьєдад відповів заміною Б. Мендеса і Андре Сілви на 87-й хвилині, після чого відбулася ще одна заміна — У. Садік вийшов замість Х. А. Оласагасті. Напруга наростала ближче до кінця матчу, що призвело до жовтої картки для Й. Еррери на 88-й хвилині. На жаль для «Жирони», їхні надії на перемогу звалилися, коли на 89-й хвилині червону картку отримав Мічел, який залишив команду догравати матч удесятьох. Обидві команди наполегливо билися до фінального свистка, але жодна з них не змогла знайти переломний момент, необхідний для перемоги. Матч закінчився безгольовою нічиєю, і «Жирона», і «Реал Сосьєдад» залишилися роздумувати про втрачені можливості. Хоча результат, можливо, і не був таким, як хотілося б кожній із команд, але рішучість, проявлена обома сторонами, продемонструвала їхнє прагнення до успіху. Це була напружена боротьба на полі, і, незважаючи на відсутність голів, матч приніс масу задоволення вболівальникам, присутнім на ньому.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Реал — Жирона, Реал С-дад — Осасуна.