Лілль — Клермон — 4:0. Чемпіонат Франції, 20-й тур. Огляд матчу, статистика

2024-02-04 17:58 4 лютого відбувся один із матчів 20-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися Лілль (Франція) і ... Лілль — Клермон — 4:0. Чемпіонат Франції, 20-й тур. Огляд матчу, статистика

4 лютого відбувся один із матчів 20-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися Лілль (Франція) і Клермон (Франція).

Лилль - Клермон - 4:0. Чемпионат Франции, 20-й тур. Обзор матча, статистикаЛилль - Клермон - 4:0. Чемпионат Франции, 20-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Франції, 20-й тур

Лілль (Франція) — Клермон (Франція) — 4:0 (4:0)
Голи: J. David (10), Андре (24), J. David (38), Є. Жегрова (40)

Попередження: S. Nicholson (25)

Огляд матчу Лілль — Клермон:

У захопливому поєдинку на «Декатлон Арені» — Stade Pierre-Mauroy — «Лілль» здобув переконливу перемогу над «Клермон Фут» із рахунком 4:0 у матчі Ліги 1. Гра продемонструвала атакувальну майстерність «Лілля» та клінічну завершеність, не залишивши «Клермону» жодного шансу на повернення. «Лілль» розпочав гру з великою інтенсивністю й одразу ж встановив свою владу в матчі. Уже на 10-й хвилині канадський форвард Джонатан Девід ударом з близької відстані перевів гру в глухий кут. Цей гол задав тон грі господарів поля. На 24-й хвилині Бубакарі Сумаре подвоїв перевагу «Лілля», чим ще більше підігрів захват уболівальників. Гол півзахисника не тільки продемонстрував його індивідуальні якості, а й підкреслив злагоджену гру команди. У міру того як «Клермон» намагався закріпитися в грі, в команду стало проникати розчарування, що призвело до жовтої картки для С. Ніколсона на 25-й хвилині. «Лілль» продовжував нагнітати тиск, і на 38-й хвилині Джонатан Давид забив свій другий гол у матчі. Його удар став демонстрацією його вміння влучати у ворота з різних позицій на полі. Лише за дві хвилини Едон Жегрова вступив у гру, додавши четвертий гол «Лілля» в матчі і фактично поклавши край надіям «Клермонта» на повернення. У перерві «Клермон Фут» зробив кілька спроб переломити хід гри, зробивши заміни.

М. Кофріз замінив Ф. Ож’є на 46-й хвилині, надавши свіжі сили в спробі відродитися. Однак надійна оборона «Лілля» тримала суперника на відстані. На 63-й хвилині «Клермон Фут» здійснив ще три заміни, випустивши Ж. Аллевіна, Ж. Гастьєна та Б. Бутоббу у спробі врятувати гордість. Незважаючи на зміни, «Лілль» продовжував домінувати впродовж усієї гри. На 64-й і 65-й хвилинах «Лілль» також вніс зміни до свого складу: Є. Жегрова замінив Т. Мораїш, а А. Гомес і А. Унас вийшли замість Ю. Язичі та Р. Кабелли відповідно. Ці заміни виявилися грамотними рішеннями менеджера «Лілля», що дали змогу зберегти високу енергію й атакувальну загрозу. Під час матчу обидві команди продовжили проводити заміни: на 75-й і 83-й хвилинах у складі «Лілля» Ісмаїлі і Ж. Давид замінили Г. Гудмундссона і А. Іліча відповідно. У складі «Клермон Фут» також з’явився Г. К’єї, який замінив С. Ніколсона на 83-й хвилині. Фінальний свисток підтвердив домінуючу перемогу «Лілля» з рахунком 4:0. Господарі поля продемонстрували свою майстерність в атаці та обороні протягом усього матчу, не залишивши «Клермон Фут» жодного шансу на повернення. Цей результат, безсумнівно, додасть впевненості «Ліллю», який прагне піднятися вгору по турнірній таблиці Ліги 1. Їхній видатний виступ запам’ятається як один із найяскравіших моментів сезону, в той час як «Клермон Фут» повинен перегрупуватися і зробити висновки з цієї поразки, щоб у найближчих матчах бути сильнішим.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: ПСЖ — Лілль, Клермон — Брест.