Наполі — Верона — 2:1. Чемпіонат Італії, 23-й тур. Огляд матчу, статистика

2024-02-04 17:59 4 лютого відбувся один із матчів 23-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Наполі (Неаполь) і ... Наполі — Верона — 2:1. Чемпіонат Італії, 23-й тур. Огляд матчу, статистика

4 лютого відбувся один із матчів 23-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Наполі (Неаполь) і Верона (Італія).

Наполи - Верона - 2:1. Чемпионат Италии, 23-й тур. Обзор матча, статистикаНаполи - Верона - 2:1. Чемпионат Италии, 23-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Італії, 23-й тур

Наполі (Неаполь) — Верона (Італія) — 2:1 (0:0)
Голи: К. Кварацхелія (87) — Дієго Коппола (72), К. Нгонге (79)

Попередження: Дієго Коппола (33), М. Бароні (36), Маріо Руї (46), Т. Суслов (54), Дж. Ліндстрьом (66), Лоботка (76)

Огляд матчу Наполі — Верона:

У довгоочікуваному матчі Серії А на Stadio Diego Armando Maradona «Наполі» зустрівся з «Вероною». Гра завершилася з рахунком 2:1 на користь «Наполі», подарувавши вболівальникам багато подій і драматизму. Перша половина матчу пройшла в обережній боротьбі, обидві команди демонстрували надійну оборону. Попри кілька перспективних атак, рахунок у перерві так і залишився безгольовим — 0:0. Однак у другому таймі стався цілий шквал подій, які змусили глядачів бути на межі своїх можливостей. На 33-й хвилині жовту картку отримав гравець «Верони» Д. Коппола, а на 36-й хвилині — його товариш по команді М. Бароні. М. Руї з «Наполі» також опинився в суддівській книжці, отримавши жовту картку на 46-й хвилині.

Інтенсивність гри продовжувала наростати, коли Т. Суслов із «Верони» отримав жовту картку на 54-й хвилині. Наполі першим провів заміну: М. Руї змінив П. Маццоккі на 52-й хвилині. Верона відповіла своєю заміною: Т. Нослін замінив К. Свідерскі на 60-й хвилині. Потім «Наполі» зробив дві швидкі заміни на 61-й і 62-й хвилинах: М. Політано і Ж. Кахусте вийшли на поле замість Я. Ліндстрема і К. Нгонге. Коли гра досягла кульмінації, гравець «Наполі» Я. Ліндстрем отримав жовту картку на 66-й хвилині. Верона скористалася моментом на 72-й хвилині, коли Д. Коппола забив гол, забезпечивши своїй команді перевагу 1:0. На 76-й хвилині жовту картку отримав гравець «Наполі» С. Лоботка, що ще більше посилило напругу. Однак «Наполі» відбився, зрівнявши рахунок на 79-й хвилині завдяки голу К. Нгонге, на радість уболівальників господарів. «Верона» провела дві заміни поспіль: Д. Лазовіч і Т. Суслов замінили Р. Вінагре і Д. Сілву на 81-й і 82-й хвилинах відповідно. На 85-й хвилині «Наполі» здійснив потрійну заміну, випустивши Г. Сімеоне, Г. Распадорі та Л. Дендонкера замість С. Лоботки та Г. Маньяні. Верона також зробила подвійну заміну, замінивши на тій самій хвилині О. Дуду і Е. Тавсана на Д. Копполу і Т. Носліна. На останніх хвилинах гри «Наполі» закріпив перемогу блискучим голом К. Кварацхелія на 87-й хвилині. Після фінального свистка домашній натовп вибухнув від захвату, і «Наполі» здобув важку перемогу над «Вероною» з рахунком 2:1. Ця захоплива зустріч продемонструвала конкурентну природу футболу Серії А і залишила вболівальників у передчутті нових захопливих матчів найближчими тижнями. І «Наполі», і «Верона» показали гідні результати, але саме стійкість і вміння використовувати свої можливості привели «Наполі» до перемоги.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Мілан — Наполі, Монца — Верона.