Аталанта — Лаціо — 3:1. Чемпіонат Італії, 23-й тур. Огляд матчу, статистика

2024-02-04 20:53 4 лютого відбувся один із матчів 23-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Аталанта (Бергамо) і ... Аталанта — Лаціо — 3:1. Чемпіонат Італії, 23-й тур. Огляд матчу, статистика

4 лютого відбувся один із матчів 23-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Аталанта (Бергамо) і Лаціо (Рим).

Аталанта - Лацио - 3:1. Чемпионат Италии, 23-й тур. Обзор матча, статистикаАталанта - Лацио - 3:1. Чемпионат Италии, 23-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Італії, 23-й тур

Аталанта (Бергамо) — Лаціо (Рим) — 3:1 (2:0)
Голи: Пашаліч (16), Чарльз Де Кетелер (43), Чарльз Де Кетелер (76) — Іммобіле (84)

Попередження: Пашаліч (9), Феліпе Андерсон (45), Луїс Альберто (45+1), Ніколо Ровелла (47), Едерсон (78)

Огляд матчу Аталанта — Лаціо:

На стадіоні «Гевесс» відбувся довгоочікуваний матч Серії А між командами «Аталанта» і «Лаціо». У цьому захопливому поєдинку «Аталанта» здобула перемогу з рахунком 3:1, продемонструвавши свою майстерність в атаці та вміння контролювати гру. На 9-й хвилині гравець «Аталанти» М. Пасаліч отримав жовту картку, підкресливши напружений характер матчу від самого початку. Однак Пасаліч швидко виправився на 16-й хвилині, забивши приголомшливий гол і вивівши «Аталанту» вперед 1:0. У першому таймі «Аталанта» продовжувала домінувати і на 43-й хвилині було призначено пенальті. К. Де Кетеляре, продемонструвавши дивовижне самовладання, реалізував пенальті, подвоївши перевагу. Незважаючи на кілька багатообіцяючих моментів, «Лаціо» не міг закріпитися в грі, про що свідчили дві жовті картки, показані Феліпе Андерсону та Луїсу Альберто незадовго до свистка на перерву. На початку другого тайму «Лаціо» зробив дві швидкі заміни, випустивши М. Джілу і М. Лаццарі, щоб привнести в гру свіжі сили і тактичні варіації. Однак надії «Лаціо» були притушені, коли на початку другого тайму жовту картку отримав Н. Ровелла. Обидві команди продовжили вносити тактичні зміни, намагаючись переломити хід матчу.

У складі «Аталанти» з’явилися А. Міранчук та Е. Хольм, а в складі «Лаціо» — Т. Кастелланос та Г. Ісаксен. Ці заміни внесли нову динаміку в гру і змусили гравців бути напоготові. На 69-й хвилині Луїс Альберто був замінений на М. Вечіно, що мало пожвавити атаку «Лаціо». Однак «Аталанта» залишалася непохитною в обороні та продовжувала йти вперед. Їхнє невпинне переслідування принесло свої плоди на 76-й хвилині, коли С. Де Кетеляре забив свій другий гол у матчі, фактично оформивши перемогу «Аталанти». На 78-й хвилині, коли гра наближалася до завершення, Едерсон з «Аталанти» отримав жовту картку. Відчувши, що перемога близька, «Аталанта» зробила ще дві заміни, замінивши К. Де Кетеляре на Л. Мур’єля, а М. Пасаліча на Р. Толої на 79-й хвилині. Однак «Лаціо» не бажав здаватися без бою і на 84-й хвилині було призначено пенальті. В останні хвилини гри «Аталанта» зробила останню заміну, випустивши Едерсона замість Л. Мендічіно, щоб зберегти контроль над ситуацією і довести справу до перемоги. Коли суддя дав фінальний свисток, «Аталанта» відсвяткувала заслужену перемогу над «Лаціо» з рахунком 3:1, продемонструвавши свою силу і рішучість. Цей матч Серії А продемонстрував атакувальну майстерність «Аталанти», надійну оборону та вміння робити результативні заміни. З іншого боку, «Лаціо» показав проблиски свого потенціалу, але в підсумку не зміг здобути перемогу над суперником.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Дженоа — Аталанта, Кальярі — Лаціо.