Аллегрі: «Завжди говорив, що «Інтер» є фаворитом у боротьбі за скудетто»

2024-02-06 04:46 Головний тренер «Ювентуса» Массіміліано Аллегри висловився про поразку у матчі 23-го туру чемпіонату Італії проти «Інтера» ... Аллегрі: «Завжди говорив, що «Інтер» є фаворитом у боротьбі за скудетто»

Головний тренер «Ювентуса» Массіміліано Аллегри висловився про поразку у матчі 23-го туру чемпіонату Італії проти «Інтера» (0:1).

Массіміліано Аллегрі, Getty Images

«Ми розуміли, що нас очікує важкий матч. Перший тайм вийшов загалом рівним, збалансованим — вони забили гол, а ми не використали момент, який був у Влаховича.

Після перерви гра розкрилася, за чим було цікаво спостерігати. Ми повинні додавати, ставати кращими, але можу подякувати гравцям за те, що вони зробили. Ми раді тому, що у нас все добре, але ми засмучені через цю поразку. Я завжди казав, що „Інтер“ є фаворитом на скудетто, і я дотримуюсь цієї думки», — цитує Аллегрі Football Italia.

06.02.2024, 04:46