Райо Вальєкано — Севілья — 1:2. Чемпіонат Іспанії, 23-й тур. Огляд матчу, статистика

2024-02-06 00:00 5 лютого відбувся один із матчів 23-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Райо Вальєкано (Іспанія) ... Райо Вальєкано — Севілья — 1:2. Чемпіонат Іспанії, 23-й тур. Огляд матчу, статистика

5 лютого відбувся один із матчів 23-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Райо Вальєкано (Іспанія) і Севілья (Іспанія).

Райо Вальекано - Севилья - 1:2. Чемпионат Испании, 23-й тур. Обзор матча, статистикаРайо Вальекано - Севилья - 1:2. Чемпионат Испании, 23-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Іспанії, 23-й тур

Райо Вальєкано (Іспанія) — Севілья (Іспанія) — 1:2 (1:2)
Голи: Ісі Паласон (29) — Ю. Ен-Несірі (19), Ю. Ен-Несірі (45)

Предупредження: I. Ромеро (36), Акунья (45+4), H. Mejbri (85)

Огляд матчу Райо Вальєкано — Севілья:

У захопливому матчі Ла Ліги «Райо Вальєкано» зустрівся з «Севільєю» на стадіоні «Естадіо де Вальєкас». Обидві команди жадали перемоги, і гра обіцяла бути захопливою. У перерві рахунок був 1:2 на користь «Севільї», і, незважаючи на мужні зусилля «Райо Вальєкано», рахунок в основний час повторив рахунок перерви. Початок матчу був бурхливим, і вже на 19-й хвилині «Севілья» взяла гору. Юссеф Ен-Несірі вразив ворота суперника, забезпечивши своїй команді ранню перевагу. Однак «Райо Вальєкано» швидко відповів на це на 29-й хвилині, коли Ісаак Паласон забив вражаючий гол, вирівнявши становище. Кілька миттєвостей потому спалахнула напруга, коли на 36-й хвилині жовту картку було показано гравцеві «Севільї» Івану Ромеро. Матч продовжився в запеклій боротьбі, але на 45-й хвилині Юссеф Ен-Несірі завдав ще одного удару, і «Севілья» пішла на перерву з невеликою перевагою. Перед самою перервою ще одну жовту картку отримав гравець «Севільї» Маркос Акуна, що ще більше посилило напруження боротьби. На початку другого тайму обидві команди намагалися домогтися успіху. На 54-й хвилині «Севілья» зробила першу заміну, випустивши замість О. Торреса Д. Соу.

Райо Вальєкано відповів своїми замінами, замінивши П. Чаваррію на О. Трехо, а С. Камело на Р. де Томаса на 64-й хвилині. Гра тривала, і Райо Вальєкано зробив третю заміну на 73-й хвилині, коли У. Лопес вийшов замість М. Креспо. «Севілья» швидко зробила дві заміни: на 76-й хвилині І. Ромеро змінив А. Педросу, а Х. Наваса замінив Х. Санчес. На 82-й хвилині замість Х. Меджбрі на поле вийшов Л. Агуме. У міру того як час минав, напруга в грі продовжувала наростати, і на 85-й хвилині Х. Меджбрі отримав жовту картку. Меджбрі отримав жовту картку. Райо Вальєкано відповів останніми замінами, випустивши А. Еспіно замість Х. де Фрутоса та І. Балліу замість Р. Нтеки на 86-й хвилині. В останні хвилини матчу саме Райо Вальєкано отримав жовту картку: на 90-й хвилині М. Креспо оступився на судді. Попри спроби зрівняти рахунок, «Райо Вальєкано» не зміг змінити його і в підсумку поступився «Севільї» з рахунком 1:2. Футбольний матч між «Райо Вальєкано» і «Севільєю» продемонстрував азарт і конкурентоспроможність Ла Ліги. Обидві команди продемонстрували майстерність, рішучість і тактичну майстерність, що стало свідченням якості футболу у вищій лізі Іспанії. Незважаючи на поразку, «Райо Вальєкано» може пишатися своєю завзятістю та стійкістю, а «Севілья» буде задоволена заслуженою перемогою.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Мальорка — Райо Вальєкано, Севілья — Атлетіко.