Салернітана — Емполі — 1:3. Чемпіонат Італії, 24-й тур. Огляд матчу, статистика

2024-02-09 23:43 9 лютого відбувся один із матчів 24-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Салернітана (Італія) та ... Салернітана — Емполі — 1:3. Чемпіонат Італії, 24-й тур. Огляд матчу, статистика

9 лютого відбувся один із матчів 24-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Салернітана (Італія) та Емполі (Італія).

Салернитана - Эмполи - 1:3. Чемпионат Италии, 24-й тур. Обзор матча, статистикаСалернитана - Эмполи - 1:3. Чемпионат Италии, 24-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Італії, 24-й тур

Салернітана (Італія) — Емполі (Італія) — 1:3 (0:1)
Голи: Вайсман (69) — A. Zanoli (23), М’Байє Ніанг (88), Маттео Канчельєрі (90+4)

Попередження: Юссеф Малех (21), A. Zanoli (42), Башич (77), A. Cerri (90+4), Брадарич (90+4)

Огляд матчу Салернітана — Емполі:

У довгоочікуваному матчі Серії А «Салернітана» зустрілася з «Емполі» на «Стадіо Арекі». Обидві команди прагнули здобути важливу перемогу, і матч обіцяв стати захоплюючим і напруженим. Перший тайм почався з того, що «Емполі» продемонстрував свою майстерність в атаці, отримавши жовту картку на 22-й хвилині. Юссеф Малех був попереджений арбітром за необдуманий виклик. Однак уже за хвилину «Емполі» спіткала прикра невдача: Алессандро Дзанолі вразив ворота суперника, вивівши «Салернітану» вперед. «Салернітана» скористалася перевагою і зробила заміну на 41-й хвилині, випустивши Нікколо П’єроцці замість Самуеля Вайсмана. Однак незадовго до перерви гравець «Салернітани» Дзанолі також був вилучений з поля, отримавши жовту картку. На початку другого тайму «Салернітана» провела ще одну заміну: на 46-й хвилині Дзанолі замінив Жан Самбіа. Господарі продовжували домагатися рівного рахунку і на 59-й хвилині зробили ще дві заміни: Джонатан Боатенг і Грігоріс Кастанос замінили Лоренцо Піролу і Лазаря Чауну відповідно. Завзятість «Салернітани» принесла свої плоди на 69-й хвилині, коли Вайсман нарешті знайшов ворота суперника, зрівнявши рахунок і подарувавши своїй команді надію.

На 70-й хвилині «Емполі» замінив Андреа Черрі на Мамаду Ньянга, а Малеха на Якопо Фацціні. На 76-й хвилині «Салернітана» зробила п’яту й останню заміну: Джузеппе Маджоре замінив Ламіна Кулібалі. Однак ентузіазм «Салернітани» вщух, коли вже за хвилину Томаш Башич отримав жовту картку. На 78-й хвилині «Емполі» здійснив ще дві заміни: Нікколо Камб’яджі та Себастьян Журковскі вийшли замість Марко Канчельєрі та Володимира Коваленка відповідно. На 88-й хвилині у ворота «Емполі» було призначено пенальті, який успішно реалізував Мамаду Ньянг, повернувши «Емполі» лідерство. Заключна стадія матчу була напруженою, обидві команди прагнули голу. На 90-й хвилині гравець «Емполі» Черрі та гравець «Салернітани» Домагой Брадарич були попереджені жовтими картками. Проте саме «Емполі» виявився сильнішим: Марко Канчельєрі забив гол на останніх хвилинах матчу, забезпечивши своїй команді перемогу з рахунком 3:1. Матч між «Салернітаною» та «Емполі» вийшов захопливим, сповненим цікавих моментів і помітних замін. У результаті «Емполі» буде радий завоювати всі три очки, а «Салернітана» залишиться в роздумах про втрачену можливість. Тепер обидві команди з нетерпінням чекатимуть майбутніх матчів, сподіваючись продовжити свої кампанії в Серії А на позитивній ноті.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Інтер — Салернітана, Емполі — Фіорентина.