Контрольний матч. «Динамо U-19» — «Відовре U-19» — 6:0 (ВІДЕО)

2024-02-10 17:52 «Динамо U-19» продовжує підготовку до другої частини сезону юнацького чемпіонату України у Туреччині. У рамках зимового ... Контрольний матч. «Динамо U-19» — «Відовре U-19» — 6:0 (ВІДЕО)

«Динамо U-19» продовжує підготовку до другої частини сезону юнацького чемпіонату України у Туреччині. У рамках зимового збору наша команда провела черговий контрольний матч. Цього разу суперником «біло-синіх» стала юнацька команда клубу «Відовре», що представляє Данію.

Контрольний матч

«Динамо U-19» «Відовре U-19» 6:0 (2:0)
Голи: Пономаренко (36), Іщенко (45), Кремчанін (47), Лобко (63, 89)

«Динамо»: 1.Гудименко, 3.Балаба, 5.Сизонюк, 20.Гусєв, 21.Рибак, 14.Іщенко, 22.Осипенко, 8.Білий, 7.Кремчанін, 10.Маткевич, 11.Пономаренко; на заміну виходили: 12.Ігнатенко, 19.Пашко, 4.Захарченко, 6.Котуха, 23.Озимай, 9.Лобко, 16.Янчишин, 17.Калин, 24.Герич, 25.Люсін, 29.Редушко, 37.Король.

Із перших хвилин зустрічі підопічні Ігоря Костюка взяли гру під свій контроль та регулярно створювали небезпечні моменти біля володінь суперника. Футболісти ж «Відовре» в основному, проводили гострі контрвипади, причому деякі з них були достатньо небезпечними. Кілька разів м’яч пролітав у лічених сантиметрах від стійки. Але динамівські захисники не так часто дозволяли опоненту підходити до своїх воріт занадто близько. Втім, перша половина тайму пройшла у боротьбі і без забитих м’ячів.

Найцікавіше наші хлопці залишили на другу половину тайму. Пашко низом розіграв штрафний, призначений на правому фланзі атаки, Пономаренко отримав м’яч, скористався позиційною помилкою голкіпера та метрів з 20 спрямував його у ближній кут воріт — 1:0.

А незадовго до свистка на перерву кияни влаштували справжній штурм володінь датської команди. Спочатку Пашко зробив ще одну чудову передачу справа, але на удар Білого у площину воріт зміг зреагувати воротар. Після подачі від кутової позначки головою завдавав удару Балаба, але і у цьому моменті воротар виручив. А ось після атаки другим темпом і він виявився безсилим, коли Іщенко невідпорно пробив метрів з 18 — 2:0.

Щойно розпочався другий тайм, як «біло-сині» довели рахунок до великого. Голкіпер помилився, вибиваючи м’яч від воріт, влучив у Кремчаніна, Дмитро підхопив м’яч і вразив вже порожні ворота — 3:0. Незабаром Пономаренко здорово пробив зі штрафного — воротар у стрибку перевів м’яч на кутовий. Надалі перевага киян теж була беззаперечною, тож наступний забитий м’яч був лише питанням часу. Українці провели його на 63-й хвилині, коли Пашко справа зробив чудову навісну передачу до штрафного майданчика, а Лобко головою переправив м’ячу сітку — 4:0.

Не пройшло і хвилини, як рахунок став 5:0: Осипенко прорвався до воріт та із меж штрафного майданчика відправив м’яч у правий від себе кут воріт по недосяжній для голкіпера траєкторії. Але на цьому наша команда не зупинилася і продовжувала регулярно створювати небезпечні моменти біля чужих володінь, не даючи жодного шансу супернику, щоб скоротити відставання у рахунку.

Незадовго до фінального свистка остаточний рахунок встановив Лобко, який оформив дубль. Віталій прийняв м’яч у воротарському майданчику, і другим дотиком з кількох метрів «розстріляв» воротаря — 6:0.

Зазначимо, що свій наступний контрольний поєдинок «Динамо U-19» проведе наступної п’ятниці, 16-го лютого, проти ще однієї датської команди «Раннерс U-19».

10.02.2024, 17:52