Алавес — Вільярреал — 1:1. Чемпіонат Іспанії, 24-й тур. Огляд матчу, статистика

2024-02-10 16:56 10 лютого відбувся один із матчів 24-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Алавес (Іспанія) і ... Алавес — Вільярреал — 1:1. Чемпіонат Іспанії, 24-й тур. Огляд матчу, статистика

10 лютого відбувся один із матчів 24-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Алавес (Іспанія) і Вільярреал (Іспанія).

Алавес - Вильярреал - 1:1. Чемпионат Испании, 24-й тур. Обзор матча, статистикаАлавес - Вильярреал - 1:1. Чемпионат Испании, 24-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Іспанії, 24-й тур

Алавес (Іспанія) — Вільярреал (Іспанія) — 1:1 (1:1)
Голи: Samu (25) — Дж. Куенка (42)

Предупредження: Дж. Куенка (44), А. Серлот (71)

Огляд матчу Алавес — Вільярреал:

«Алавес» і «Вільярреал» зійшлися в напруженому матчі Ла Ліги на стадіоні «Естадіо де Мендісорроса». У захопливому поєдинку обидві команди продемонстрували свою майстерність і рішучість, унаслідок чого рахунок у перерві склав 1:1, який у підсумку залишився незмінним і в основний час. Початок матчу був дуже напруженим, і «Алавес» не гаяв часу, щоб заявити про себе. На 15-й хвилині «Алавес» провів першу заміну: Р. Марін вийшов замість Р. Дуарте. Цей хід був спрямований на те, щоб привнести в гру свіжі сили і дати ранній поштовх грі «Алавеса». Атакувальна майстерність «Алавеса» стала очевидною на 25-й хвилині, коли С. Омородіон забив сенсаційний гол, на радість домашньої публіки. Цей гол не лише забезпечив «Алавесу» таку необхідну перевагу, а й продемонстрував його атакувальні можливості. Однак «Вільярреал» не збирався поступатися. На 42-й хвилині Х. Куенка ударом головою зрівняв рахунок і повернув «Вільярреалу» лідерство. Гол вселив віру в гравців «Вільярреала», і вони стали ще більше прагнути до перемоги. На 44-й хвилині Х. Куенка отримав жовту картку за надто різку атаку. Це стало попередженням для гравця «Вільярреала», що закликало до обережності в решті частини гри. На початку другого тайму обидві команди були сповнені рішучості домогтися перемоги. На 68-й хвилині «Алавес» зробив другу заміну, замінивши Х. Лопеса на К. Вісенте.

Ця стратегічна зміна була спрямована на те, щоб освіжити півзахист і надати «Алавесу» додаткові можливості для атаки. А. Сорлот із «Вільярреала» отримав жовту картку на 71-й хвилині, що додало грі інтенсивності та фізичної напруги. На 74-й хвилині «Вільярреал» вирішив здригнутися, ввівши в гру Г. Морено замість Г. Гуедеша, сподіваючись використати атакувальний талант Морено. Цей хід продемонстрував прагнення «Вільярреала» взяти всі три очки в цьому матчі. На 79-й хвилині «Вільярреал» зробив ще одну заміну, випустивши А. Баєну замість А. Морено, а на 80-й хвилині Ф. Коклен був замінений на Е. Капуе. Ці зміни мали привнести в гру «Вільярреала» енергію та креативність, що дало б їм перевагу на останніх хвилинах матчу. У матчі «Алавес» також здійснив дві заміни у швидкій послідовності на 86-й хвилині. Дж. Гуріді вийшов замість І. Хагі, а Л. Ріоха замінив А. Реббаха. Ці тактичні ходи були спрямовані на те, щоб зміцнити оборону «Алавеса» і зберегти її міцність до фінального свистка. Коли матч сягнув кульмінації, напруга зросла, внаслідок чого Л. Гарсія отримав жовту картку на 90-й хвилині. Ця картка додала драматизму і без того захопливому поєдинку, продемонструвавши пристрасть і рішучість обох команд. У підсумку матч завершився внічию 1:1, принісши обом командам заслужене очко. Гра продемонструвала конкурентний характер Ла Ліги: «Алавес» і «Вільярреал» нічого не залишили на полі. Обидві команди можуть пишатися своїми виступами, які продемонстрували їхню стійкість, майстерність і здатність конкурувати на найвищому рівні іспанського футболу.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Бетіс — Алавес, Вільярреал — Хетафе.