Сассуоло — Торіно — 1:1. Чемпіонат Італії, 24-й тур. Огляд матчу, статистика

2024-02-10 23:42 10 лютого відбувся один із матчів 24-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Сассуоло (Італія) і ... Сассуоло — Торіно — 1:1. Чемпіонат Італії, 24-й тур. Огляд матчу, статистика

10 лютого відбувся один із матчів 24-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Сассуоло (Італія) і Торіно (Турин).

Сассуоло - Торино - 1:1. Чемпионат Италии, 24-й тур. Обзор матча, статистикаСассуоло - Торино - 1:1. Чемпионат Италии, 24-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Італії, 24-й тур

Сассуоло (Італія) — Торіно (Турин) — 1:1 (1:1)
Голи: Пінамонті (5) — Сапата (9)

Предупредження: Дойг (33), M. Lovato (66), А. Тамезе (82), Влашич (90)

Огляд матчу Сассуоло — Торіно:

Сассуоло і Торіно воювали на футбольному полі стадіону MAPEI — Città del Tricolore у матчі чемпіонату Серії А, який завершився внічию 1:1. Обидві команди наполегливо билися протягом усієї гри, що призвело до рівної боротьби, яка в підсумку завершилася зі справедливим рахунком. Перший тайм розпочався з того, що обидві команди продемонстрували свої атакувальні наміри. Уже на 5-й хвилині «Сассуоло» відкрив рахунок завдяки голу А. Пінамонті, чим викликав захоплення глядачів. Однак їхня перевага була недовгою, бо «Торіно» швидко відповів голом Д. Сапати на 9-й хвилині. Перший тайм тривав зі спробами обох команд узяти гру під свій контроль, але до перерви жодній з них так і не вдалося забити гол. У другому таймі напруга в матчі продовжилася. На 20-й хвилині «Торіно» провів першу заміну, випустивши Р. Родрігеса замість А. Масіни. Гра проходила в напруженій боротьбі, обидві команди боролися за володіння м’ячем і створювали моменти. На 33-й хвилині гравець «Сассуоло» Дж. Дойг отримав жовту картку, підкресливши фізичний характер гри. На 66-й хвилині М. Ловато з «Торіно» також отримав попередження, і напруга на полі зросла. На 72-й хвилині «Сассуоло» зробив першу заміну, випустивши Л. Ліпані замість У. Рачича. Слідом за цим Н. Байрамі замінив Г. Дефреля. Торіно відповів своїми замінами.

На 73-й хвилині І. Іліч замінив С. Річчі, а ще за хвилину А. Санабріа вийшов замість Д. Окереке. Матч продовжував залишатися напруженою боротьбою, обидві команди прагнули до перелому. На 82-й хвилині, коли гра вступила в завершальну стадію, А. Тамезе з «Торіно» отримав жовту картку за неправомірний виклик. На 83-й хвилині «Торіно» зробив дві швидкі заміни, випустивши Р. Белланову замість М. Войводи і С. Сазонова замість М. Ловато. На 89-й хвилині «Сассуоло» також зробив зміни: А. Пінамонті був замінений на С. Мулаттьєрі. Гра наближалася до завершення з наростаючою напругою. На 90-й хвилині за несвоєчасний виклик був вилучений гравець «Торіно» Н. Влашич. У міру того як час минав, обидві команди зробили останні заміни. «Сассуоло» замінив Дж. Доїга на Дж. М. Феррарі, а М. Ерлік вийшов замість Р. Трессольді. У підсумку жодна з команд не змогла забити ще один гол, і матч завершився внічию 1:1. Обидва гравці залишали поле, знаючи, що виклалися на всі сто. Результат відображає напружену боротьбу, і обидві команди заробили цінне очко в турнірній таблиці Серії А. Вболівальники на стадіоні MAPEI — Città del Tricolore стали свідками захопливого матчу, в якому було багато подій, голів і драматизму. Гравці демонстрували свою майстерність і цілеспрямованість протягом усієї гри, демонструючи якість італійського футболу в лізі Serie A.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Аталанта — Сассуоло, Торіно — Лечче.