Лас-Пальмас — Валенсія — 2:0. Чемпіонат Іспанії, 24-й тур. Огляд матчу, статистика

2024-02-10 23:57 10 лютого відбувся один із матчів 24-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Лас-Пальмас (Іспанія) і ... Лас-Пальмас — Валенсія — 2:0. Чемпіонат Іспанії, 24-й тур. Огляд матчу, статистика

10 лютого відбувся один із матчів 24-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Лас-Пальмас (Іспанія) і Валенсія (Іспанія).

Лас-Пальмас - Валенсия - 2:0. Чемпионат Испании, 24-й тур. Обзор матча, статистикаЛас-Пальмас - Валенсия - 2:0. Чемпионат Испании, 24-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Іспанії, 24-й тур

Лас-Пальмас (Іспанія) — Валенсія ( Іспанія) — 2:0 (0:0)
Голи: Алекс Суарес (89), M. Cardona (90+5)

Попередження: M. Marmol (48)

Огляд матчу Лас-Пальмас — Валенсія:

Лас-Пальмас здобуває перемогу над Валенсією з рахунком 2:0 у матчі Ла Ліги На стадіоні «Естадіо де Гран-Канарія» проходив захопливий матч Ла Ліги між Лас-Пальмасом і Валенсією. Любителі футболу по всьому світу з нетерпінням чекали, щоб побачити битву між цими двома грізними командами. Обидві сторони продемонстрували величезну майстерність і рішучість, і це було зіткнення, яке обіцяло бути захоплюючим. Матч почався з того, що обидві команди продемонстрували надійну оборонну тактику, ускладнюючи суперникам пошук гольових можливостей. Перший тайм так і закінчився в глухому куті: «Лас-Пальмас» і «Валенсія» вели в рахунку 0:0. Гравці вирушили в роздягальні, щоб перегрупуватися і розробити стратегію виходу з глухого кута в другому таймі. Другий тайм приніс низку помітних подій, які переломили хід матчу на користь «Лас-Пальмаса». На 48-й хвилині гравець «Лас-Пальмаса» М. Мармоль отримав жовту картку, додавши в гру елемент обережності. Обидві команди невпинно прагнули голу, але саме «Лас-Пальмасу» вдалося здійснити прорив. На 66-й хвилині «Валенсія» зробила першу заміну, замінивши С. Амаллаха на П. Гонсалеса. Тактична заміна мала надати команді свіжих сил і схилити шальки терезів на свою користь. Однак «Лас-Пальмас», не бажаючи поступатися, зробив свої заміни на 80-й хвилині. М. Перроне вийшов замість Е. Лойодіса, а С. Рамірес замінив А. Молейро. У міру загострення матчу «Лас-Пальмас» продовжував нагнітати тиск.

На 83-й хвилині їхні зусилля окупилися, коли Мунір Ель-Хаддаді замінив М. Кардону, надавши команді нової атакувальної майстерності. Усвідомивши необхідність дій у відповідь, «Валенсія» провела чергову заміну на 74-й хвилині. Х. Герра і Х. Васкес вийшли замість Ф. Переса і С. Каноса відповідно. У міру того як час минав, хвилювання досягло свого апогею. Лас-Пальмас" продовжував невпинно атакувати. На 89-й хвилині натовп вибухнув від захвату, коли Алекс Суарес забив гол, вивівши «Лас-Пальмас» уперед. Але це було ще не все. На 90-й хвилині «Лас-Пальмас» закріпив свою перемогу ще одним голом, забитим М. Кардоною. Вболівальники на полі були сповнені енергії та раділи заслуженій перемозі. Однак на тлі захоплення у «Лас-Пальмаса» виникли побоювання: в останні хвилини гри М. Кардона отримав жовту картку. Проте результат уже був вирішений, і «Лас-Пальмас» здобув перемогу з підсумковим рахунком 2:0. Цей матч продемонстрував майстерність, рішучість і стратегічну майстерність обох команд. «Лас-Пальмас» продемонстрував свою майстерність в атаці та надійну оборону, що в підсумку забезпечило їм перемогу. «Валенсія», незважаючи на поразку, продемонструвала завзятість і готовність до адаптації завдяки стратегічним замінам. Футбольні вболівальники залишали «Естадіо де Гран-Канарія» з почуттям захвату та передчуттям майбутніх матчів у Ла Лізі. Це було ще одне видатне протистояння в найулюбленішому виді спорту у світі, яке ще раз підтвердило, чому футбол продовжує полонити серця мільйонів людей по всьому світу.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Атлетіко — Лас-Пальмас, Валенсія — Севілья.