ПСЖ — Лілль — 3:1. Чемпіонат Франції, 21-й тур. Огляд матчу, статистика

2024-02-10 23:58 10 лютого відбувся один із матчів 21-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися ПСЖ (Париж) і ... ПСЖ — Лілль — 3:1. Чемпіонат Франції, 21-й тур. Огляд матчу, статистика

10 лютого відбувся один із матчів 21-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися ПСЖ (Париж) і Лілль (Франція).

ПСЖ - Лилль - 3:1. Чемпионат Франции, 21-й тур. Обзор матча, статистикаПСЖ - Лилль - 3:1. Чемпионат Франции, 21-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Франції, 21-й тур

ПСЖ (Париж) — Лілль (Франція) — 3:1 (2:1)
Голи: Гонсалу Рамос (10), Рібейро (17), Р. Коло Муані (80) — Ю. Язиджі (6)

Попередження: Андре (16), Ісмаїлі (32), Мануель Угарте (35), P. Fonseca (40), Рібейро (52), N. Mukiele (74)

Огляд матчу ПСЖ — Лілль:

У захопливому футбольному матчі між командами «Парі Сен-Жермен» і «Лілль», що відбувся на легендарному стадіоні «Парк де Пренс», обидві команди продемонстрували свою майстерність і рішучість. Матч, що проходив у рамках престижної ліги Ligue 1, тримав уболівальників у напрузі від початку і до кінця. Перший тайм розпочався з вражаючого голу гравця «Лілля» Й. Язичі на шостій хвилині. Язичі на шостій хвилині, який приголомшив домашніх уболівальників. Однак «Парі Сен-Жермен» швидко відповів блискучим голом Г. Рамоса на 10-й хвилині, довівши рахунок до 1:1. Матч тривав в активному темпі, обидві команди демонстрували свою майстерність в атаці. На 16-й хвилині гравець «Лілля» Б. Андре отримав жовту картку, що свідчить про напруження боротьби. На 17-й хвилині «Парі Сен-Жермен» вирвався вперед, бо внаслідок нещастя «Лілль» забив гол у власні ворота. Рахунок у перерві став 2:1 на користь «Парі Сен-Жермен». На початку другого тайму обидві команди боролися за кожен сантиметр поля. На 52-й хвилині гравець «Лілля» Алекссандро отримав жовту картку, що ще більше посилило напругу. На 62-й хвилині «Парі Сен-Жермен» вирішив зробити кілька замін, випустивши Ф. Руїса і О. Дембеле замість Вітінью і Б. Барколи відповідно. Лілль також зробив заміну: Є. Жегрова і Г. Гудмундссон вийшли замість А. Оунаса і Р. Кабелли.

У спробі змінити хід гри, Лілль зробив ще одну заміну на 67-й хвилині, замінивши Б. Андре на Ж. Давида. На 71-й хвилині «Парі Сен-Жермен» наслідував цей приклад, замінивши Л. Ернандеса на А. Хакімі. На 74-й хвилині «Парі Сен-Жермен» замінив Г. Рамоса на В. Заїр-Емері, продемонструвавши тим самим свою глибину талановитих гравців. Однак у міру наближення до вирішальних моментів матчу напруга наростала, що призвело до жовтої картки для гравця «Парі Сен-Жермен» Н. Мукіеле на 74-й хвилині. Але саме «Парі Сен-Жермен» сміявся до останнього, оформивши свою перемогу на 80-й хвилині чудовим голом Р. Коло Муані. Натовп вибухнув від радості, коли господарі поля збільшили свою перевагу до 3:1. Лілль, вирішивши не здаватися без бою, зробив останню заміну на 81-й хвилині, замінивши Я. Язічі на Х. Харальдссона. З фінальним свистком «Парі Сен-Жермен» вийшов тріумфатором, продемонструвавши вражаючий виступ перед своєю рідною публікою. Команда, ведена своїм тренером і підтримувана своїми пристрасними вболівальниками, відсвяткувала важку перемогу. А «Лілль», незважаючи на поразку, міг втішатися своєю стійкістю і впевненістю в тому, що виклався на полі на всі сто. Цей матч став свідченням майстерності та змагального характеру Ліги 1: і «Парі Сен-Жермен», і «Лілль» продемонстрували свої здібності. Футбольні вболівальники в усьому світі стали свідками захопливого матчу, що підкреслив те хвилювання і драматизм, які може подарувати футбол.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Нант — ПСЖ, Лілль — Гавр.