Хетафе — Сельта — 3:2. Чемпіонат Іспанії, 24-й тур. Огляд матчу, статистика

2024-02-11 17:02 11 лютого відбувся один із матчів 24-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Хетафе (Іспанія) і ... Хетафе — Сельта — 3:2. Чемпіонат Іспанії, 24-й тур. Огляд матчу, статистика

11 лютого відбувся один із матчів 24-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Хетафе (Іспанія) і Сельта (Віго).

Хетафе - Сельта - 3:2. Чемпионат Испании, 24-й тур. Обзор матча, статистикаХетафе - Сельта - 3:2. Чемпионат Испании, 24-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Іспанії, 24-й тур

Хетафе (Іспанія) — Сельта (Віго) — 3:2 (2:0)
Голи: Майораль (41), Мата (45+2), Мата (89) — Йорген Странд Ларсен (71), T. Альєнде (85)

Предупредження: Ренато Тапіа (50), M. Greenwood (62), M. Ristic (82)

Огляд матчу Гетафе — Сельта:

У захопливому поєдинку Ла Ліги на Estadio Coliseum команди «Гетафе» і «Сельта Віго» билися одна з одною, тримаючи глядачів у напрузі. У перерві рахунок був 2:0 на користь «Гетафе», але в другому таймі гра набула драматичного характеру: «Сельта Віго» дала люту відсіч, що призвело до захопливого фіналу з рахунком 3:2. «Гетафе» вийшов уперед на 41-й хвилині, коли Б. Майораль забив сенсаційний гол, залишивши захист суперника приголомшеним. Перший тайм закінчився для «Гетафе» на мажорній ноті: Х. Мата забив ще один гол перед самим свистком, і «Гетафе» пішов на перерву з комфортною перевагою у два м’ячі. Другий тайм розпочався з жовтої картки Р. Тапіа з «Сельта Віго» на 50-й хвилині. Менеджер «Сельти Віго» вирішив зробити заміну, випустивши Джейлсона замість І. Аспаса на 55-й хвилині. Одразу ж відбулася ще одна заміна — О. Мінгеза змінив Т. Альєнде, що додало свіжих сил команді «Сельта Віго». На 62-й хвилині гравець «Гетафе» М. Грінвуд отримав жовту картку, що додало матчу ще більше гостроти.

Гра набула цікавого повороту на 71-й хвилині, коли гравець «Сельта Віго» Г. С. Ларсен забив гол, скоротивши відставання в рахунку і повернувши свою команду в боротьбу. На гол «Сельта Віго» «Гетафе» відповів заміною, випустивши Хорді замість К. Алена на 75-й хвилині. Гра продовжувала залишатися захопливою, адже на 80-й хвилині «Сельта Віго» провела ще дві заміни: Х. Сотело замінив Х. Ларсен, а Р. Тапіа — А. Дувікас. На 82-й хвилині М. Рістіч із «Сельти Віго» отримав жовту картку, що додало напруженості матчу. На 85-й хвилині «Сельта Віго» завдала ще одного удару, і Т. Альєнде ударом головою зрівняв рахунок — 2:2. У міру наближення до фінального свистка обидві команди боролися за перемогу, але на 89-й хвилині Х. Мата забив свій другий гол у матчі. Мата забив свій другий гол у матчі, забезпечивши команді вирішальну перемогу. Натовп вибухнув від захвату, коли «Гетафе» вийшов переможцем із цієї захопливої зустрічі. Цей матч продемонстрував непередбачуваність і хвилювання, які Ла Ліга приносить з тижня в тиждень. Обидві команди продемонстрували майстерність, рішучість і пристрасть, і футбольні вболівальники отримали воістину незабутнє видовище на Estadio Coliseum.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Вільярреал — Хетафе, Сельта — Барселона.