Тулуза — Нант — 1:2. Чемпіонат Франції, 21-й тур. Огляд матчу, статистика

2024-02-11 17:59 11 лютого відбувся один із матчів 21-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися Тулуза (Франція) і ... Тулуза — Нант — 1:2. Чемпіонат Франції, 21-й тур. Огляд матчу, статистика

11 лютого відбувся один із матчів 21-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися Тулуза (Франція) і Нант (Франція).

Тулуза - Нант - 1:2. Чемпионат Франции, 21-й тур. Обзор матча, статистикаТулуза - Нант - 1:2. Чемпионат Франции, 21-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Франції, 21-й тур

Тулуза (Франція) — Нант (Франція) — 1:2 (0:1)
Голи: Т. Даллінга (90+6) — Мостафа Мохамед (2), Т. Кадевере (51)

Попередження: V. Sierro (19), Y. Gboho (41), Мусса Сіссоко (45+1)

Огляд матчу Тулуза — Нант:

На знаменитому стадіоні «Стадіон де Тулуза» відбувся довгоочікуваний футбольний матч між командами «Тулуза» і «Нант» у захоплюючій французькій Лізі 1. Матч був наповнений захопливими моментами і змусив уболівальників перебувати на краю своїх місць. На початку матчу обидві команди продемонстрували свою майстерність і рішучість на полі. «Нант» вийшов уперед і домінував у першому таймі, зумівши забити перший гол уже на 2-й хвилині. Героєм зустрічі став Мостафа Мохамед, який чудовим ударом вивів свою команду вперед. Тулуза щосили намагалася зрівняти рахунок, але їм не вдавалося прорвати надійну оборону «Нанта». Розчарування почало наростати, внаслідок чого жовті картки отримали В. Сьєрро і Ю. Гбохо з «Тулузи», а також М. Сіссоко з «Нанта». Перший тайм закінчився з рахунком 0:1 на користь «Нанта». На жаль для «Тулузи», «Нант» продовжив домінувати в другому таймі. На 51-й хвилині «Нант» збільшив свою перевагу за рахунок голу Т. Кадевера, залишивши «Тулузу» в меншості на два м’ячі. Розуміючи, що їм потрібні свіжі сили, «Тулуза» зробила потрійну заміну на 60-й хвилині. К. Мавісса Елебі був замінений на Л. Косту, А. Доннум вийшов замість Ф. Магрі, а В. Сьєрро звільнив місце для С. Спірінгса.

«Нант» також зробив заміни, щоб підтримати свій темп і енергію. На 65-й хвилині Б. Траоре був замінений на С. Аппуа, а на 71-й хвилині М. Коко вийшов замість Н. Коззи. Тулузцям здалося, що в них є шанс відігратися, коли на 73-й хвилині Ф. Магрі поцілив у площину воріт. Однак гол було скасовано через визнання офсайду. Розчарування зростало серед гравців «Тулузи», але вони продовжували боротися за повернення. На 80-й хвилині «Тулуза» зробила ще дві заміни: Г. Суазо вийшов замість І. Сіссоко, а Н. Шмідт — замість Н. Скайтта. Нант також зробив заміну: Т. Кадевера замінив Х. Бутсінгкхам. На 81-й хвилині, коли гра наближалася до завершення, Нант зробив ще дві заміни. Мостафа Мохамед вийшов замість М. Абліна, а Ж. Дюверне замінив Е. Монго. Тулуза проявляла стійкість до кінця, і їхні зусилля були винагороджені на 90-й хвилині, коли Т. Даллінга знайшов м’яч у сітці, довівши рахунок до 1:2. Однак повертатися було вже пізно, і «Нант» утримав перемогу. Матч між «Тулузою» і «Нантом» був захопливим і продемонстрував конкурентоспроможність і майстерність обох команд. Рання перевага «Нанта» і добре реалізовані голи забезпечили їм перемогу, залишивши «Тулузу» з гірким присмаком поразки. Вболівальники отримали задоволення від захопливого матчу, який продемонстрував усі принади французького футболу Ліги 1.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Монако — Тулуза, Нант — ПСЖ.