Болонья — Фіорентина — 2:0. Чемпіонат Італії, 21-й тур. Огляд матчу, статистика

2024-02-14 22:01 14 лютого відбувся один із матчів 21-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Болонья (Італія) і ... Болонья — Фіорентина — 2:0. Чемпіонат Італії, 21-й тур. Огляд матчу, статистика

14 лютого відбувся один із матчів 21-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Болонья (Італія) і Фіорентина (Флоренція).

Болонья - Фиорентина - 2:0. Чемпионат Италии, 21-й тур. Обзор матча, статистикаБолонья - Фиорентина - 2:0. Чемпионат Италии, 21-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Італії, 21-й тур

Болонья (Італія) — Фіорентина (Флоренція) — 2:0 (1:0)
Голи: Орсоліні (12), J. Одгаард (90+5)

Попередження: Міленкович (34), Р. Фрейлер (59), С. Пош (90+2), C. Biraghi (90+2), L. Beltran (90+7)

Огляд матчу Болонья — Фіорентина:

У довгоочікуваному матчі Серії А «Болонья» приймала «Фіорентину» на легендарному «Стадіо Ренато Далл’Ара». Матч обіцяв бути захопливим, і обидві команди жадали здобути важливу перемогу. У першому таймі «Болонья» вийшла вперед на 12-й хвилині завдяки фантастичному голу Р. Орсоліні, на радість домашньої публіки. Перший гол задав тон матчу і надав «Болоньї» впевненості в завтрашньому дні. По ходу гри напруга наростала, що призвело до жовтої картки для гравця «Фіорентини» Н. Міленковича на 34-й хвилині. Однак радість «Болоньї» була недовгою, адже гол на 36-й хвилині було скасовано через офсайд у Р. Орсоліні. На початку другого тайму «Фіорентина» зробила першу заміну на 56-й хвилині, випустивши Г. Бонавентуру замість Л. Бельтрана. На 59-й хвилині жовту картку отримав гравець «Болоньї» Р. Фройлер, що посилило напруження гри. Обидві команди провели вирішальні заміни, намагаючись переломити хід матчу на свою користь.

На 70-й хвилині «Болонья» замінила М. Ебішера на Г. Фаббіана, а на 71-й хвилині «Фіорентина» випустила Н. Гонсалеса замість М. Нзоли. На 79-й хвилині «Болонья» провела ще дві заміни: Р. Орсоліні замінив Д. Ндойє, а А. Салемакерс — К. Лікогіанніса. На 83-й хвилині «Фіорентина» відповіла своїми замінами, випустивши Р. Мандрагору замість А. Дункана та Артура Мело замість М. Лопеса. На останніх хвилинах матчу «Болонья» провела дві останні заміни. Й. Зіркзее і В. Крістіансен вийшли замість Й. Одгаарда та Р. Калафіорі на 88-й хвилині. Напруга закипіла в компенсований час, унаслідок чого жовті картки отримали гравець «Фіорентини» К. Бірагі та гравець «Болоньї» С. Пош. В останні хвилини матчу «Болонья» оформила перемогу голом Й. Одгаарда на 90-й хвилині. Це було вирішальне завершення, яке поставило крапку в матчі для «Фіорентини». Однак перед самим фінальним свистком жовту картку отримав гравець «Фіорентини» Л. Бельтран. Загалом, перемога «Болоньї» над «Фіорентиною» з рахунком 2:0 стала результатом клінічної гри та сильної командної гри. Матч продемонстрував талант і цілеспрямованість обох команд, залишивши вболівальників і глядачів у повному захваті.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Лаціо — Болонья, Емполі — Фіорентина.