Ланс — Фрайбург — 0:0. Ліга Європи. Огляд матчу, статистика

2024-02-15 23:53 15 лютого відбувся один із матчів Ліги Європи з футболу. Зустрічалися Ланс (Франція) і Фрайбург (Німеччина). ... Ланс — Фрайбург — 0:0. Ліга Європи. Огляд матчу, статистика

15 лютого відбувся один із матчів Ліги Європи з футболу. Зустрічалися Ланс (Франція) і Фрайбург (Німеччина).

Ланс - Фрайбург - 0:0. Лига Европы. Обзор матча, статистикаЛанс - Фрайбург - 0:0. Лига Европы. Обзор матча, статистика

Ліга Європи

Ланс (Франція) — Фрайбург (Німеччина) — 0:0 (0:0)

Предупредження: Градіт (38), Кевін Дансо (42), Саїд (81), Mwene Philipp (90)

Огляд матчу Ланс — Фрайбург:

У довгоочікуваному матчі Ліги Європи УЄФА на стадіоні «Боллаерт-Деліс» зустрілися «Ланс» і «Фрайбург». Обидві команди вийшли на гру з великими надіями на перемогу, але матч завершився безгольовою нічиєю. Перший тайм пройшов у напруженій боротьбі, обидві команди боролися за перевагу на полі. Однак жодній зі сторін не вдалося влучити у площину воріт, і рахунок у перерві залишився 0:0. У першому таймі команда «Ленс» отримала дві жовті картки. На 38-й хвилині був попереджений Ж. Градіт, а на 42-й хвилині — К. Дансо. Ці вилучення додали напруги в і без того напружену атмосферу. На другий тайм обидві команди вийшли з новими силами, сподіваючись вийти з глухого кута. На 64-й хвилині «Ленс» зробив першу заміну, випустивши Р. Агілара замість Хоаннера Чавеса. Незабаром після цього «Ленс» зробив другу заміну: А. Діуф замінив С. Діуф замінив С. Абдул Самеда. На 70-й хвилині «Ленс» думав, що вирвався вперед, коли М. Хайдара влучив у сітку воріт. Однак гол було скасовано через офсайд, на розчарування вболівальників «Ленса».

По ходу гри обидві команди провели нові заміни, намагаючись освіжити свої атакувальні можливості. На 73-й хвилині «Ленс» замінив Е. Вахі на В. Саїда, а Д. Перейру да Косту на А. Фулгіні. На 79-й хвилині «Фрайбург» також зробив першу заміну, замінивши М. Рола на В. Гріфо. На 81-й хвилині жовту картку отримав В. Саїд. На 86-й хвилині «Фрайбург» зробив дві швидкі заміни, замінивши Р. Саллая на М. Філіпа, а Л. Холера на М. Грегорича. Намагаючись переломити хід гри, «Ленс» також зробив останню заміну на 89-й хвилині, випустивши А. Хусанова замість М. Хайдари. Коли гра вступила у вирішальну стадію, суддя знову поліз у кишеню, вилучивши М. Філіпа з «Фрайбурга» на 90-й хвилині. Незважаючи на пізню жовту картку, жодна з команд не змогла домогтися переможного голу, і матч завершився з рахунком 0:0. Обидві команди намагатимуться перегрупуватися і переглянути свої стратегії на майбутні матчі в Лізі Європи УЄФА. Безгольова нічия залишає багато шансів на вихід до наступного раунду, адже і «Ленс», і «Фрайбург» прагнуть вийти зі своєї групи та забезпечити собі місце в нокаут-стадії.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Фрайбург — Ланс, Фрайбург — Ланс.