Наполі — Дженоа — 1:1. Чемпіонат Італії, 25-й тур. Огляд матчу, статистика

2024-02-17 18:02 17 лютого відбувся один із матчів 25-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Наполі (Неаполь) і ... Наполі — Дженоа — 1:1. Чемпіонат Італії, 25-й тур. Огляд матчу, статистика

17 лютого відбувся один із матчів 25-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Наполі (Неаполь) і Дженоа (Генуя).

Наполи - Дженоа - 1:1. Чемпионат Италии, 25-й тур. Обзор матча, статистикаНаполи - Дженоа - 1:1. Чемпионат Италии, 25-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Італії, 25-й тур

Наполі (Неаполь) — Дженоа (Генуя) — 1:1 (0:0)
Голи: К. Нгонге (90) — M. Френдруп (47)

Попередження: Лео Остігард (26), К. Кварацхелія (42), Йохан Васкес (51), Ді Лоренцо (54)

Огляд матчу Наполі — Дженоа:

У захопливому матчі Серії А між «Наполі» та «Дженоа» на «Стадіо Дієго Армандо Марадона» обидві команди проявили неабияку рішучість і майстерність у боротьбі за нічию 1:1. Перший тайм пройшов у напруженій боротьбі, обидві команди ніяк не могли вийти з глухого кута. Л. Остігард і К. Кварацхелія отримали жовті картки за свої команди, але жодна зі сторін не змогла скористатися своїми шансами в перші 45 хвилин. Проте всього через хвилину після початку другого тайму Дженоа приголомшив своїх уболівальників, коли М. Френдруп ударом у дальній кут вивів свою команду вперед. Наполі відбивався і продовжував домагатися рівного рахунку, а гравці Дженоа Дж. Васкес і Г. Ді Лоренцо отримали жовті картки.

На 59-й хвилині Наполі зробив стратегічну заміну, випустивши М. Політано і Х. Ж. Траоре, щоб привнести в гру свіжі сили. Дженоа також внесла зміни до свого складу: М. Ретегі та Ж. Мессіас приєдналися до гри. У міру того як час минав, завзятість «Наполі» принесла свої плоди, коли К. Нгонге на 90-й хвилині забив пізній рахунок, чим привів у захват домашню публіку. Дженоа зробила кілька замін в останню хвилину, намагаючись повернути собі лідерство, але матч так і закінчився наполегливою нічиєю. Загалом і «Наполі», і «Дженоа» показали сильні результати, і рахунок 1:1 став справедливим відображенням рівної боротьби. Вболівальники отримали задоволення від захопливого футболу, і обидві команди прагнутимуть розвинути цей результат у своїх майбутніх матчах у Серії А.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Кальярі — Наполі, Дженоа — Удінезе.