Дармштадт — Штутгарт — 1:2. Чемпіонат Німеччини, 22-й тур. Огляд матчу, статистика

2024-02-17 18:52 17 лютого відбувся один із матчів 22-го туру чемпіонату Німеччина з футболу. Зустрічалися Дармштадт (Німеччина) і ... Дармштадт — Штутгарт — 1:2. Чемпіонат Німеччини, 22-й тур. Огляд матчу, статистика

17 лютого відбувся один із матчів 22-го туру чемпіонату Німеччина з футболу. Зустрічалися Дармштадт (Німеччина) і Штутгарт (Німеччина).

Дармштадт - Штутгарт - 1:2. Чемпионат Германии, 22-й тур. Обзор матча, статистикаДармштадт - Штутгарт - 1:2. Чемпионат Германии, 22-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Німеччини, 22-й тур

Дармштадт (Німеччина) — Штутгарт (Німеччина) — 1:2 (0:1)
Голи: A. Сейдел (90+5) — С. Гірасі (14), M. Dahoud (90+2)

Попередження: Джеймі Левелінг (45+24), P. Stenzel (45+13), C. Klarer (45+14), P. Stenzel (45+22), C. Циммерманн (67), Кріс Фюріх (67), Атакан Каразор (71), J. Джастван (90)

Огляд матчу Дармштадт — Штутгарт:

Матч Бундесліги між командами SV Darmstadt 98 і VfB Stuttgart на стадіоні Merck-Stadion am Böllenfalltor був сповнений драматизму і хвилювання від початку і до кінця. У перерві рахунок був 0:1 на користь «Штутгарта», але в основний час перемога залишилася за гостями — 1:2. Гра почалася швидко: вже на 14-й хвилині «Штутгарт» вийшов уперед завдяки голу С. Гірассі. Лише за дві хвилини «Дармштадт 98» зрівняв рахунок, але гол було скасовано через гандбол М. Мехлема. По ходу першого тайму напруга наростала, і суддя роздав кілька жовтих карток. П. Штенцель із VfB Stuttgart отримав дві жовті картки протягом кількох хвилин, що призвело до червоної картки та дострокового виходу з гри.

У другому таймі обидві команди провели шквал замін, намагаючись змінити хід гри. На 72-й хвилині «VfB Штутгарт» зробив заміну, випустивши Чон У Єна замість К. Фюріха. SV Darmstadt 98 також здійснив три заміни: Ф. Нюрнбергер, А. Зейдель і Ф. Торсієлло вийшли замість К. Кларера, Л. Пфайффера та Е. Каріча. На останніх хвилинах матчу VfB Stuttgart збільшив свою перевагу, забивши гол від М. Дахуда на 90-й хвилині. Однак «СВ Дармштадт 98» зумів відігратися завдяки голу А. Сейделя в компенсований час. Попри всі зусилля, «СВ Дармштадт 98» так і не зміг зрівняти рахунок до фінального свистка. Загалом, це був напружений і напружений матч між «СВ Дармштадт 98» і «ВфБ Штутгарт», в якому обидві команди викладалися на полі на повну. У підсумку «Штутгарт» здобув перемогу над суперниками з рахунком 2:1.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Вердер — Дармштадт, Штутгарт — Кельн.