Бернлі — Арсенал — 0:5. Чемпіонат Англії, 25-й тур. Огляд матчу, статистика

2024-02-17 19:00 17 лютого відбувся один із матчів 25-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Бернлі (Англія) і ... Бернлі — Арсенал — 0:5. Чемпіонат Англії, 25-й тур. Огляд матчу, статистика

17 лютого відбувся один із матчів 25-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Бернлі (Англія) і Арсенал (Лондон).

Бернли - Арсенал - 0:5. Чемпионат Англии, 25-й тур. Обзор матча, статистикаБернли - Арсенал - 0:5. Чемпионат Англии, 25-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Англії, 25-й тур

Бернлі (Англія) — Арсенал (Лондон) — 0:5 (0:2)
Голи: Едегор (4), Б. Сака (41), Б. Сака (47), Троссар (66), Хаверц (78)

Предупредження: Ассіньон (39), Б. Сака (45+2)

Огляд матчу Бернлі — Арсенал:

У матчі Прем’єр-ліги на «Терф Мур» «Арсенал» здобув впевнену перемогу над «Бернлі» з рахунком 5:0. Перший гол у матчі відбувся вже на 4-й хвилині, коли Мартін Одегаард вразив ворота «Арсеналу». Бернлі спробував відповісти, але отримав дві жовті картки, а перед самою перервою Букайо Сака реалізував пенальті і зробив рахунок 2:0. У другому таймі «Арсенал» продовжив домінувати, і на 47-й хвилині Сака забив свій другий гол, щоб збільшити перевагу. Бернлі зробив кілька замін, намагаючись змінити хід матчу, але перевага «Арсеналу» тільки зростала.

На 66-й хвилині Леандро Троссард додав четвертий гол у ворота «Арсеналу», а Кай Хаверц оформив вражаючу перемогу, забивши гол на 78-й хвилині. «Арсенал» зробив кілька замін, щоб освіжити команду, продемонструвавши свою глибину і якість протягом усього матчу. Підсумковий рахунок 5:0 відображає повний контроль «Арсеналу» над грою, внаслідок чого «Бернлі» не зміг досягти успіху. Зброярі отримають упевненість від цього виступу, оскільки вони хочуть піднятися вгору по турнірній таблиці Прем’єр-ліги, в той час як «Бернлі» потрібно перегрупуватися і оговтатися від цієї важкої поразки.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Кр-л Пелас — Бернлі, Арсенал — Ньюкасл.