Сельта — Барселона — 1:2. Чемпіонат Іспанії, 25-й тур. Огляд матчу, статистика

2024-02-17 21:36 17 лютого відбувся один із матчів 25-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Сельта (Віго) і ... Сельта — Барселона — 1:2. Чемпіонат Іспанії, 25-й тур. Огляд матчу, статистика

17 лютого відбувся один із матчів 25-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Сельта (Віго) і Барселона (Іспанія).

Сельта - Барселона - 1:2. Чемпионат Испании, 25-й тур. Обзор матча, статистикаСельта - Барселона - 1:2. Чемпионат Испании, 25-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Іспанії, 25-й тур

Сельта (Віго) — Барселона (Іспанія) — 1:2 (0:1)
Голи: Аспас (47) — Левандовскі (45), Левандовскі (90+7)

Попередження: T. Альєнде (15), Крістенсен (38), де Йонг (90+4), тер Штеген (90+5), Íñigo Martínez (90+11)

Огляд матчу Сельта — Барселона:

У захоплюючому матчі Ла Ліги на стадіоні «Абанка-Балаідос» «Барселона» здобула перемогу над «Сельтою Віго» з рахунком 2:1. Матч почався з того, що «Барселона» повела в рахунку в першому таймі завдяки голу свого зіркового гравця. Перший гол у матчі трапився в першому таймі, коли нападник «Барселони» влучив у площину воріт, забезпечивши своїй команді перевагу перед перервою. Попри всі зусилля «Сельти Віго», їм не вдалося зрівняти рахунок до перерви. У другому таймі обидві команди прагнули голу, і з плином часу матч ставав дедалі напруженішим.

«Барселона» збільшила свою перевагу, забивши ще один гол, але «Сельта Віго» не здавалася і зуміла відігратися, зробивши останні хвилини матчу дуже цікавими для вболівальників обох команд. Однак «Барселона» втримала перевагу і в підсумку завоювала всі три очки. Ключовим моментом матчу стала заміна, яка допомогла «Барселоні» довести гру до кінця. Заміна виявилася мудрим рішенням, оскільки «Барселона» змогла втримати перевагу і здобути перемогу. Загалом це була захоплива зустріч двох найкращих команд Ла Ліги, в якій «Барселона» взяла гору. Вболівальники на стадіоні «Абанка-Балаідос» стали свідками захопливого матчу, сповненого безлічі подій і драматизму від початку і до кінця.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Кадіс — Сельта, Барселона — Хетафе.