Шеффілд Юнайтед — Брайтон — 0:5. Чемпіонат Англії, 25-й тур. Огляд матчу, статистика

2024-02-18 18:02 18 лютого відбувся один із матчів 25-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Шеффілд Юнайтед (Англія) ... Шеффілд Юнайтед — Брайтон — 0:5. Чемпіонат Англії, 25-й тур. Огляд матчу, статистика

18 лютого відбувся один із матчів 25-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Шеффілд Юнайтед (Англія) і Брайтон (Англія).

Шеффилд Юнайтед - Брайтон - 0:5. Чемпионат Англии, 25-й тур. Обзор матча, статистикаШеффилд Юнайтед - Брайтон - 0:5. Чемпионат Англии, 25-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Англії, 25-й тур

Шеффілд Юнайтед (Англія) — Брайтон (Англія) — 0:5 (0:2)
Голи: F. Buonanotte (20), Велбек (24), J. Робінсон (75), Саймон Адінгра (78), Саймон Адінгра (85)

Попередження: Т. Лемпті (45+6), F. Buonanotte (56), (90)

Огляд матчу Шеффілд Юнайтед — Брайтон:

У довгоочікуваному матчі Прем’єр-ліги на «Бремолл Лейн» «Шеффілд Юнайтед» зустрівся з «Брайтоном» у захопливому поєдинку, в якому було багато подій і драматизму. Перший тайм розпочався драматично: на 13-й хвилині М. Холгейт отримав червону картку, залишивши свою команду в меншості. Брайтон скористався ситуацією і відкрив рахунок на 20-й хвилині голом Ф. Буонанотте. Подвоїти перевагу гостей вдалося всього через чотири хвилини, коли на 24-й хвилині Д. Велбек забив гол. Перед самою перервою «Шеффілд Юнайтед» вирішив відігратися, забивши гол Б. Осборна, але м’яч був скасований через офсайд. Перший тайм закінчився з рахунком 2:0 на користь «Брайтона», а Т. Лампті отримав жовту картку.

У другому таймі обидві команди провели заміни, намагаючись змінити хід гри. На 75-й хвилині «Брайтон» збільшив свою перевагу за рахунок голу Дж. Робінсона, а на 78-й хвилині С. Адінгра додав ще один гол. Адінгра додав ще один гол. Незважаючи на те, що «Шеффілд Юнайтед» зробив кілька замін, їм так і не вдалося повернутися в гру. Брайтон оформив перемогу, забивши ще два голи наприкінці гри: С. Адінгра забив ще раз на 85-й хвилині, а Б. Вербрюгген отримав жовту картку в компенсований час. У «Шеффілд Юнайтед» жовту картку в останні хвилини матчу отримав Т. Девіс. У підсумку «Брайтон» здобув впевнену перемогу над «Шеффілд Юнайтед» із рахунком 5:0. Цей матч запам’ятається вболівальникам «Брайтона» тим, що вони здобули три цінних очки в Прем’єр-лізі.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Вулверхемптон — Шеффілд Юнайтед, Брайтон — Евертон.