Фрайбург — Айнтрахт — 3:3. Чемпіонат Німеччини, 22-й тур. Огляд матчу, статистика

2024-02-18 18:45 18 лютого відбувся один із матчів 22-го туру чемпіонату Німеччина з футболу. Зустрічалися Фрайбург (Німеччина) та ... Фрайбург — Айнтрахт — 3:3. Чемпіонат Німеччини, 22-й тур. Огляд матчу, статистика

18 лютого відбувся один із матчів 22-го туру чемпіонату Німеччина з футболу. Зустрічалися Фрайбург (Німеччина) та Айнтрахт (Німеччина).

Фрайбург - Айнтрахт - 3:3. Чемпионат Германии, 22-й тур. Обзор матча, статистикаФрайбург - Айнтрахт - 3:3. Чемпионат Германии, 22-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Німеччини, 22-й тур

Фрайбург (Німеччина) — Айнтрахт (Німеччина) — 3:3 (2:2)
Голи: Р. Доан (30), Гріфо (45+5), Грегорич (90) — Омар Мармуш (27), Ансгар Кнауфф (35), Ансгар Кнауфф (72)

Огляд матчу Фрайбург — Айнтрахт:

У захопливому матчі Бундесліги між командами «Фрайбург» і «Айнтрахт Франкфурт» обидві команди показали захопливий атакувальний футбол, який завершився внічию 3:3 на стадіоні Europa-Park. Матч почався з того, що «Айнтрахт Франкфурт» зробив ранню заміну на 11-й хвилині, замінивши С. Калайджича на А. Кнауффа. Заміна, схоже, подіяла: на 27-й хвилині О. Мармуш відкрив рахунок за «Айнтрахт Франкфурт». Однак «Фрайбург» швидко відповів голом Р. Доана на 30-й хвилині і зрівняв рахунок. На 35-й хвилині «Айнтрахт Франкфурт» повернув собі лідерство завдяки голу А. Кнауффа, а на 45-й хвилині «Фрайбургу» було призначено пенальті, який успішно реалізував В. Гріфо, зробивши рахунок 2:2 у перерві. Другий тайм продовжив розважальну програму: на 72-й хвилині «Айнтрахт Франкфурт» знову вийшов уперед завдяки другому голу А. Кнауффа в матчі.

На 77-й хвилині «Фрайбург» здійснив кілька замін, намагаючись переломити хід зустрічі: замість М. Грегорича, К. Сільділлії і Н. Вайсхаупта вийшли Л. Холер, Ю. Кейтель і Ж. Макенго. На останніх хвилинах матчу «Фрайбург» зумів зрівняти рахунок на 90-й хвилині, коли М. Грегорич забив гол, забезпечивши своїй команді важку нічию. В останні хвилини матчу обидві команди провели заміни: у «Фрайбурга» замість М. Філіпа вийшов Р. Саллай, а в «Айнтрахта Франкфурт» — М. Гьотце та О. Мармуш, яких замінили С. Роде та Й. Діна Ебібі. Роде та Й. Діна Ебімбе відповідно. У складі «Айнтрахта» на 90-й хвилині замість Х. Екітіке з’явився Ф. Чайбі, а П. Макс замінив Н. Нкунку. Загалом, матч між «Фрайбургом» і «Айнтрахтом» вийшов дуже цікавим, обидві команди продемонстрували свою майстерність в атаці та прагнення здобути три очки. У підсумку нічия 3:3 стала справедливим результатом для обох сторін.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Аугсбург — Фрайбург, Айнтрахт — Вольфсбург.