Реймс — Ланс — 1:1. Чемпіонат Франції, 22-й тур. Огляд матчу, статистика

2024-02-18 20:02 18 лютого відбувся один із матчів 22-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися Реймс (Франція) і ... Реймс — Ланс — 1:1. Чемпіонат Франції, 22-й тур. Огляд матчу, статистика

18 лютого відбувся один із матчів 22-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися Реймс (Франція) і Ланс (Франція).

Реймс - Ланс - 1:1. Чемпионат Франции, 22-й тур. Обзор матча, статистикаРеймс - Ланс - 1:1. Чемпионат Франции, 22-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Франції, 22-й тур

Реймс (Франція) — Ланс (Франція) — 1:1 (1:1)
Голи: O. Діакіте (41) — Саїд (45+1)

Предупредження: A. Хусанов (19), O. Діакіте (22), J. Окуму (52), Факундо Медіна (67)

Огляд матчу Реймс — Ланс:

У довгоочікуваному матчі Ліги 1 «Реймс» зіграв із «Ленсом» на стадіоні «Огюст-Делен». Гра закінчилася внічию 1:1, і обидві команди протягом усього матчу чинили сильний опір. Перший тайм почався з напруженої боротьби, обидві команди демонстрували своє прагнення до переваги. На 19-й хвилині А. Хусанов із «Ленса» отримав жовту картку, а на 22-й хвилині О. Діакіте з «Реймса» також отримав жовту картку. Однак на 41-й хвилині саме Діакіте відзначився, забивши гол і вивівши свою команду вперед. Перед самою перервою гравцеві «Ленса» В. Саїду вдалося зрівняти рахунок, забивши гол на 45-й хвилині.

Другий тайм пройшов у напруженій боротьбі, і обидві команди прагнули забити ще один гол, щоб домогтися перемоги. Ж. Окуму з «Реймса» і Ф. Медіна з «Ленса» отримали жовті картки на 52-й і 67-й хвилинах відповідно. На 68-й і 69-й хвилинах «Ленс» зробив кілька замін, намагаючись змінити хід гри. На 71-й хвилині «Реймс» також зробив кілька замін: Р. Хадра і О. Діакіте. Хадра і О. Діакіте були замінені на А. Річардсона і К. Накамуру. Під час гри обидві команди продовжували боротися одна з одною, і на 82-й і 83-й хвилинах «Ленс» і «Реймс» зробили ще по одній заміні, намагаючись домогтися переваги. У підсумку жодна з команд не змогла домогтися переможного гола, і матч завершився внічию 1:1. І «Реймс», і «Ленс» продемонстрували свою рішучість і майстерність упродовж усієї гри, і вболівальники з нетерпінням чекають наступного матчу.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Гавр — Реймс, Ланс — Монако.