Один із ключових футболістів одеського «Чорноморця» Максим Брагару, якому ЗМІ приписують вже підписаний попередній контракт із «Динамо», може пропустити ще деякий час через травму гомілки.
![](/media/posts/2024/01/24/bragaru3.jpg)
Гравець не зміг повноцінно пройти збори з одеською командою через пошкодження, тому відновлювався за індивідуальною програмою в Україні. Наразі захисник працює з реабілітологом, його участь у перших матчах відновленого чемпіонату України під питанням.
Подписывайтесь на Dynamo.kiev.ua в Telegram: @dynamo_kiev_ua! Только самые горячие новости