Торіно — Лаціо — 0:2. Чемпіонат Італії, 21-й тур. Огляд матчу, статистика

2024-02-22 23:42 22 лютого відбувся один із матчів 21-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Торіно (Турин) і ... Торіно — Лаціо — 0:2. Чемпіонат Італії, 21-й тур. Огляд матчу, статистика

22 лютого відбувся один із матчів 21-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Торіно (Турин) і Лаціо (Рим).

Торино - Лацио - 0:2. Чемпионат Италии, 21-й тур. Обзор матча, статистикаТорино - Лацио - 0:2. Чемпионат Италии, 21-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Італії, 21-й тур

Торіно (Турин) — Лаціо (Рим) — 0:2 (0:0)
Голи: Гендузі (51), Катальді (57)

Попередження: Іван Іліч (15), Кароль Лінетті (27), Mario Gila Fuentes (65), M. Lovato (72), Mario Gila Fuentes (79)

Огляд матчу Торіно — Лаціо:

У довгоочікуваному матчі Серії А між «Торіно» та «Лаціо» на «Стадіо Олімпіко Гранде Торіно» обидві команди показали гідну гру в першому таймі, і в перерві рахунок залишився 0:0. Однак наприкінці матчу «Лаціо» здобув перемогу з рахунком 0:2.

Другий тайм почався зі спроб обох команд вийти з глухого кута. Першим відзначився нападник «Лаціо», який забив гол, вивівши команду вперед із рахунком 0:1. «Торіно» спробував швидко відповісти атакою на атаку, але не зміг влучити у площину воріт. По ходу матчу «Лаціо» збільшив свою перевагу, забивши ще один гол, що вивело команду в зручне становище — 0:2. «Торіно» зробив кілька замін, намагаючись переломити хід гри, але оборона «Лаціо» залишалася надійною, не даючи можливості забити гол. Незважаючи на всі зусилля, «Торіно» так і не зміг забити гол, і матч закінчився перемогою «Лаціо» з рахунком 0:2. У результаті «Лаціо» піднявся в турнірній таблиці Серії А, а «Торіно» прагнутиме відігратися в наступному матчі. Загалом, це був дуже конкурентний матч між «Торіно» і «Лаціо», але «Лаціо» в підсумку здобув заслужену перемогу. Обидві команди продемонстрували свою майстерність і цілеспрямованість, що зробило гру захопливою та цікавою для вболівальників, які зібралися на «Стадіо Олімпіко Гранде Торіно».

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Рома — Торіно, Фіорентина — Лаціо.