Ференцварош — Олімпіакос — 0:1. Ліга конференцій. Огляд матчу, статистика

2024-02-22 23:53 22 лютого відбувся один із матчів Ліги Конференції з футболу. Зустрічалися Ференцварош (Угорщина) та Олімпіакос (Пірей). ... Ференцварош — Олімпіакос — 0:1. Ліга конференцій. Огляд матчу, статистика

22 лютого відбувся один із матчів Ліги Конференції з футболу. Зустрічалися Ференцварош (Угорщина) та Олімпіакос (Пірей).

Ференцварош - Олимпиакос - 0:1. Лига конференций. Обзор матча, статистикаФеренцварош - Олимпиакос - 0:1. Лига конференций. Обзор матча, статистика

Ліга конференцій

Ференцварош (Угорщина) — Олімпіакос (Пірей) — 0:1 (0:1)
Голи: A. Ель Каабі (45)

Предупредження: B. Varga (42), Фані (87)

Огляд матчу Ференцварош — Олімпіакос:

У довгоочікуваному матчі Ліги Європи УЄФА ТК «Ференцварош» зустрівся з «Олімпіакосом» із Пірея на стадіоні Groupama Aréna. У перерві рахунок був 0:1 на користь «Олімпіакоса», і «Ференцваросі» сподівався відігратися в другому таймі. Перша помітна подія в матчі сталася на 42-й хвилині, коли Б. Варга з «Ференцваросі» отримав жовту картку. Незадовго до свистка на перерву «Олімпіакос Пірей» було призначено пенальті, який успішно реалізував А. Ель Каабі, і на перерву команди пішли з рахунком 0:1. На початку другого тайму «Ференцваросі» зробив дві заміни, намагаючись змінити хід гри. К. Кодро та Х. Вінго вийшли замість А. Пешича та К. Макрекіса відповідно. Однак «Олімпіакос Пірей» зберіг перевагу і контролював середину поля.

У другому таймі обидві команди зробили чергові заміни, щоб освіжити свої склади. У «Ференцваросі ТК» замість К. Раміреса та М. А. Бен Ромдана вийшли Е. Сівік та К. Захаріассен, а в «Олімпіакоса Пірей» замість В. Іборри, Г. Масураса — К. Фортуніс, А. Орта та С. На останніх хвилинах матчу «Ференцваросі» кинувся вперед у пошуках еквалайзера, але «Олімпіакос Пірей» стійко оборонявся, утримуючи перевагу 0:1. Маркіньос вийшов замість Б. Катона у складі «Ференцваросі», а Чікіньо замінив Ж. Карвальо у складі «Олімпіакоса Пірей». Ближче до кінця матчу М. Абу Фані з «Ференцваросі» отримав жовту картку, але, попри всі зусилля, «Ференцваросі» так і не зміг забити гол у свої ворота. Матч завершився перемогою «Олімпіакоса» з рахунком 0:1 і трьома очками в Лізі Європи УЄФА.