Спортинг — Янг Бойз — 1:1. Ліга Європи. Огляд матчу, статистика

2024-02-22 23:54 22 лютого відбувся один із матчів Ліги Європи з футболу. Зустрічалися Спортинг (Лісабон) і Янг Бойз ... Спортинг — Янг Бойз — 1:1. Ліга Європи. Огляд матчу, статистика

22 лютого відбувся один із матчів Ліги Європи з футболу. Зустрічалися Спортинг (Лісабон) і Янг Бойз (Берн).

Спортинг - Янг Бойз - 1:1. Лига Европы. Обзор матча, статистикаСпортинг - Янг Бойз - 1:1. Лига Европы. Обзор матча, статистика

Ліга Європи

Спортинг (Лісабон) — Янг Бойз (Берн) — 1:1 (1:0)
Голи: В. Дьокерес (13) — Сільвер Ганвула (84)

Предупредження: A. Amenda (87)

Огляд матчу Спортинг — Янг Бойз:

У захопливому матчі Ліги Європи УЄФА на стадіоні «Ештадіу Жозе Алваладе» зустрілися «Спортинг» і «БСК Янг Бойз». У першому таймі «Спортинг» вийшов уперед завдяки голу В. Гьокіреса на 13-й хвилині, забезпечивши собі перевагу 1:0 у перерві. Другий тайм був наповнений замінами з боку обох команд: «Спортинг» зробив три заміни, а «БСК Янг Бойз» — п’ять.

Незважаючи на можливість збільшити перевагу за рахунок пенальті на 57-й хвилині, Гекерес не зміг реалізувати пенальті за «Спортінг», «БСК Янг Бойз» боровся щосили і зрівняв рахунок на 84-й хвилині з пенальті від С. Ганвули, зробивши рахунок 1:1. У результаті останні кілька хвилин матчу пройшли в напруженій боротьбі, обидві команди прагнули до переможного голу. У підсумку матч завершився внічию, обидві команди набрали по одному очку. Загалом це був захопливий матч між «Спортингом» і «Янг Бойз», який продемонстрував талант і цілеспрямованість обох команд у Лізі Європи УЄФА.