Легія — Мельде — 0:3. Ліга конференцій. Огляд матчу, статистика

2024-02-22 23:56 22 лютого відбувся один із матчів Ліги Конференції з футболу. Зустрічалися Легія (Варшава) і Мельде (Норвегія). ... Легія — Мельде — 0:3. Ліга конференцій. Огляд матчу, статистика

22 лютого відбувся один із матчів Ліги Конференції з футболу. Зустрічалися Легія (Варшава) і Мельде (Норвегія).

Легия - Мельде - 0:3. Лига конференций. Обзор матча, статистикаЛегия - Мельде - 0:3. Лига конференций. Обзор матча, статистика

Ліга конференцій

Легія (Варшава) — Мельде (Норвегія) — 0:3 (0:2)
Голи: F. Gulbrandsen (2), E. Хестад (20), F. Gulbrandsen (67)

Попередження: Juergen Elitim (26), M. А. Кааса (28), F. Gulbrandsen (47), Rafał Augustyniak (56), E. Haugan (71), M. Ловик (74)

Огляд матчу Легія — Мельде:

У матчі Ліги конференції Європи УЄФА між командами «Легія Варшава» та «Мольде» норвезька команда здобула переконливу перемогу з рахунком 3:0 на стадіоні «Легія Варшава ім. Легія Варшава». У першому таймі «Мольде» вийшов уперед: нападник Ф. Гулбрандсен вразив ворота суперника вже на 2-й хвилині гри. На 20-й хвилині перевага була подвоєна, коли гол за «Мольде» забив Е. Хестад. «Легія Варшава» намагалася знайти свій ритм і отримала жовту картку на 26-й хвилині, а «Мольде» вилучив гравця на 28-й хвилині. У другому таймі гра пішла активніше, і на 67-й хвилині «Мольде» збільшив свою перевагу, забивши ще один гол Гулбрандсена.

Господарі спробували відігратися, провівши низку замін, але оборона «Мольде» трималася стійко. «Легія Варшава» отримала ще дві жовті картки на 56-й і 71-й хвилинах, а гравці «Мольде» отримали попередження на 47-й і 74-й хвилинах. Наприкінці матчу «Мольде» здійснив кілька замін, щоб зберегти свою перевагу: Гестад, Гулбрандсен і Ловик були замінені на 84-й хвилині. На 70-й хвилині «Легія Варшава» зробила останню заміну, випустивши свіжі сили в спробі змінити хід гри, але оборона «Мольде» залишалася надійною. У підсумку «Мольде» здобув перемогу над «Легією Варшавою» з рахунком 3:0, продемонструвавши свою силу і майстерність у поєдинку Ліги конференції Європи УЄФА.