Спарта — Галатасарай — 4:1. Ліга Європи. Огляд матчу, статистика

2024-02-23 00:01 22 лютого відбувся один із матчів Ліги Європи з футболу. Зустрічалися Спарта (Прага) і Галатасарай (Стамбул). ... Спарта — Галатасарай — 4:1. Ліга Європи. Огляд матчу, статистика

22 лютого відбувся один із матчів Ліги Європи з футболу. Зустрічалися Спарта (Прага) і Галатасарай (Стамбул).

Спарта - Галатасарай - 4:1. Лига Европы. Обзор матча, статистикаСпарта - Галатасарай - 4:1. Лига Европы. Обзор матча, статистика

Ліга Європи

Спарта (Прага) — Галатасарай (Стамбул) — 4:1 (1:1)
Голи: A. Пресіадо (8), I. Tuci (74), Хараслін (80), Дж. Кухта (90+6) — A. Bardakci (16)

Предупредження: Демірбай (22), Б. Кутлу (24), A. Sørensen (31), Дж. Кухта (76), A. Пресіадо (85)

Огляд матчу Спарта — Галатасарай:

У захопливому матчі Ліги Європи УЄФА між «Спартою Прага» і «Галатасараєм» на стадіоні «Сінобо» вболівальники побачили захопливий футбол із підсумковим рахунком 4:1 на користь господарів поля. У першому таймі обидві команди вели в рахунку, і «Спарта Прага» вийшла вперед на 8-й хвилині завдяки голу А. Пресіадо. «Галатасарай» швидко відповів голом А. Бардакчі на 16-й хвилині, зрівнявши рахунок. Перший тайм закінчився з рахунком 1:1, але на цьому події не закінчилися. У другому таймі «Спарта Прага» взяла гру під свій контроль, скориставшись червоною карткою, отриманою гравцем «Галатасарая» К. Айханом на 70-й хвилині.

Це дало змогу «Спарті Прага» домінувати в матчі, забивши ще три голи і здобувши переконливу перемогу. Тучі на 74-й хвилині, а потім Л. Хараслін на 80-й хвилині. На останніх хвилинах матчу Й. Кухта забив гол у ворота «Спарти Прага», завершивши гру з рахунком 4:1. Матч не обійшовся без жовтих карток і замін, що посилило напруження гри. Незважаючи на всі зусилля, «Галатасарай» не зміг здолати «Спарту Прагу», яка здобула перемогу на очах у рідної публіки. Загалом, це була вражаюча гра «Спарти Праги», яка продемонструвала атакувальну майстерність і оборонну стійкість. «Галатасарай» повинен перегрупуватися і винести уроки з цієї поразки, щоб продовжити свою кампанію в Лізі Європи УЄФА.