Луческу, відвідавши півфінал Кубка Греції, згадав один із драматичних матчів між «Шахтарем» і «Динамо»

2024-02-23 09:58 Колишній головний тренер київського «Динамо» Мірча Луческу минулої середи відвідав матч-відповідь 1/2 фіналу кубка Греції між ... Луческу, відвідавши півфінал Кубка Греції, згадав один із драматичних матчів між «Шахтарем» і «Динамо»

Колишній головний тренер київського «Динамо» Мірча Луческу минулої середи відвідав матч-відповідь 1/2 фіналу кубка Греції між «Панатінаїкосом» і ПАОКом, який тренує його син, Разван Луческу.

Мірча Луческу. Фото — Ю. Юр’єв

Ця зустріч перейшла в овертайм за рахунку 1:0 на користь ПАОКа (з таким результатом у першому матчі переміг «Панатінаїкос») і той на 105-й хвилині гри зумів оформити другий гол. Однак «Панатінаїкос» здійснив неймовірний камбек, вразивши ворота суперника на 9-й (!) компенсованій хвилині заключного тайму.

Так боротьба в цій зустрічі дійшла до серії пенальті. У цій футбольній лотереї спершу попереду був, знову ж таки, ПАОК, але в підсумку перемогу в серії зумів вирвати «Панатінаїкос» — 6:5.

Луческу-старший, коментуючи перипетії цього матчу, провів паралелі з драматичним фіналом Кубка України сезону-2014/15, у якому зустрічалися очолюваний ним донецький «Шахтар» і київське «Динамо». У тому поєдинку суперники не зуміли забити голів ні в основний час зустрічі, ні в додатковий. У серії ж післяматчевих пенальті спершу попереду були «гірники» (3:1), але в підсумку перемогу святкувало «Динамо» — 5:4.

«Такі сценарії трапляються у футболі. Матч міг закінчитися щонайменше чотири чи п’ять разів. Дуже пощастило вболівальникам „Панатінаїкоса“. Вони сьогодні були такі щасливі, ніби виграли чемпіонат.

У моїй кар’єрі було багато подібних ситуацій. Пам’ятаю фінал Кубка України з київським „Динамо“, коли я тренував „Шахтар“. У серії пенальті ми вели 3:1, і всі думали, що все вирішено на нашу користь і скоро ми отримаємо в руки трофей. Але потім троє наших гравців не реалізували пенальті (Тайсон, Ярослав Ракицький та Олександр Гладкий, — прим. ред.), і ми програли. Це зовсім непросто», — сказав Луческу після закінчення матчу «Панатінаїкос» — ПАОК.