Болонья — Верона — 2:0. Чемпіонат Італії, 26-й тур. Огляд матчу, статистика

2024-02-23 23:48 23 лютого відбувся один із матчів 26-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Болонья (Італія) і ... Болонья — Верона — 2:0. Чемпіонат Італії, 26-й тур. Огляд матчу, статистика

23 лютого відбувся один із матчів 26-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Болонья (Італія) і Верона (Італія).

Болонья - Верона - 2:0. Чемпионат Италии, 26-й тур. Обзор матча, статистикаБолонья - Верона - 2:0. Чемпионат Италии, 26-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Італії, 26-й тур

Болонья (Італія) — Верона (Італія) — 2:0 (1:0)
Голи: Г. Фаббіан (27), Р. Фрейлер (65)

Предупредження: Р. Фрейлер (20), Дуда (45+6), Фергюсон (69), Хуан Кабал (79)

Огляд матчу Болонья — Верона:

У матчі Серії А між «Болоньєю» і «Вероною» на стадіоні «Ренато Далл’Ара» перемогу здобули господарі поля з рахунком 2:0. У перерві рахунок був 1:0 на користь «Болоньї». Перша помітна подія в матчі сталася на 20-й хвилині, коли гравець «Болоньї» Р. Фройлер отримав жовту картку. Потім «Болонья» вийшла вперед на 27-й хвилині, гол забив Г. Фабб’ян. Перед самою перервою жовту картку отримав гравець «Верони» О. Дуда. У другому таймі «Болонья» збільшила свою перевагу на 65-й хвилині завдяки голу Р. Фройлера. Фройлера. Під час матчу обидві команди провели заміни, щоб освіжити склади і внести тактичні зміни. У цей період жовті картки отримали гравець «Болоньї» Л. Фергюсон і гравець «Верони» Ж. Д. Кабаль.

На 75-й хвилині «Болонья» провела першу заміну, випустивши С. Поша замість Л. Де Сільвестрі. Потім відбулися ще заміни від обох команд на 81-й і 82-й хвилинах. У «Болоньї» Г. Фабб’ян і Р. Фройлер були замінені на М. Ебішера і О. Ель-Аззузі, а Д. Ндойє вийшов замість Й. Карлссона. У складі «Верони» також відбулися зміни: О. Дуда був замінений на Д. Сілву, а Т. Нослін вийшов замість Т. Генрі. На останніх хвилинах матчу обидві команди продовжили робити заміни, щоб довести гру до кінця. На 87-й хвилині замість Д. Лазовича вийшов М. Фолоруншо з «Верони». Загалом «Болонья» показала хорошу гру і домоглася перемоги над «Вероною» завдяки голам Г. Фаббіана і Р. Фройлера. Матч продемонстрував відмінні футбольні дії та стратегічні маневри з обох сторін.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Аталанта — Болонья, Верона — Сассуоло.