Сассуоло — Емполі — 2:3. Чемпіонат Італії, 26-й тур. Огляд матчу, статистика

2024-02-24 17:55 24 лютого відбувся один із матчів 26-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Сассуоло (Італія) та ... Сассуоло — Емполі — 2:3. Чемпіонат Італії, 26-й тур. Огляд матчу, статистика

24 лютого відбувся один із матчів 26-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Сассуоло (Італія) та Емполі (Італія).

Сассуоло - Эмполи - 2:3. Чемпионат Италии, 26-й тур. Обзор матча, статистикаСассуоло - Эмполи - 2:3. Чемпионат Италии, 26-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Італії, 26-й тур

Сассуоло (Італія) — Емполі (Італія) — 2:3 (0:1)
Голи: Пінамонті (54), Джан Марко Феррарі (77) — Себастьяно Луперто (11), М’Байє Ніанг (64), С. Бастоні (90+4)

Попередження: D. Boloca (10), Ардіан Ісмаджлі (54), Маттео Канчельєрі (56), С. Бастоні (90+5)

Огляд матчу Сассуоло — Емполі:

У захопливому матчі Серії А між «Сассуоло» та «Емполі» на стадіоні MAPEI — Città del Tricolore гості здобули перемогу над «Сассуоло» з рахунком 3:2. Від самого початку матчу в грі було багато подій, і вже на 11-й хвилині «Емполі» вийшов уперед завдяки голу С. Луперто. На 10-й хвилині «Сассуоло» отримав жовту картку, коли суддя вилучив Д. Болоку. На 46-й хвилині господарі поля зробили заміну, замінивши Д. Болоку на Н. Байрамі. На 54-й хвилині «Сассуоло» призначив пенальті, який реалізував А. Пінамонті. На 54-й хвилині «Емполі» отримав жовту картку за попередження А. Ісмаджлі.

На 64-й хвилині команда збільшила свою перевагу за рахунок ще одного пенальті, цього разу забитого М. Ньянгом. Ньянгом. Сассуоло відігрався на 77-й хвилині завдяки голу Дж. М. Феррарі. Наприкінці матчу обидві команди зробили кілька замін. «Емполі» випустив на поле В. Коваленка, Г. Пеццеллу, Б. Берешинські та М. Дестро, а «Сассуоло» — К. Торстведта, Г. Дефреля, А. Лор’єнте та У. Рачича. Матч завершився драматичним голом гравця «Емполі» С. Бастоні на 90-й хвилині. Попри всі зусилля «Сассуоло», «Емполі» втримав перемогу та заробив три цінні очки в турнірній таблиці Серії А. Матч був наповнений хвилюванням і драматизмом, демонструючи конкурентну природу італійського футболу.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Сассуоло — Наполі, Емполі — Кальярі.