Астон Вілла — Ноттінгем Форест — 4:2. Чемпіонат Англії, 26-й тур. Огляд матчу, статистика

2024-02-24 18:59 24 лютого відбувся один із матчів 26-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Астон Вілла (Англія) ... Астон Вілла — Ноттінгем Форест — 4:2. Чемпіонат Англії, 26-й тур. Огляд матчу, статистика

24 лютого відбувся один із матчів 26-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Астон Вілла (Англія) і Ноттінгем Форест (Англія).

Астон Вилла - Ноттингем Форест - 4:2. Чемпионат Англии, 26-й тур. Обзор матча, статистикаАстон Вилла - Ноттингем Форест - 4:2. Чемпионат Англии, 26-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Англії, 26-й тур

Астон Вілла (Англія) — Ноттінгем Форест (Англія) — 4:2 (3:1)
Голи: О. Воткінс (4), Дуглас Луїс (29), Дуглас Луїс (39), Л. Бейлі (61) — M. Ніахате (45+5), Гіббс-Вайт (48)

Попередження: Murillo (15), Феліпе (45), Алекс Морено (57)

Огляд матчу Астон Вілла — Ноттінгем Форест:

У захопливому матчі Прем’єр-ліги на «Вілла Парк» «Астон Вілла» зустрілася з «Ноттінгем Форест», і вболівальники були в напрузі. Рахунок у перерві був 3:1 на користь «Астон Вілли», але в другому таймі «Ноттінгем Форест» відбився, щоб зробити гру конкурентною за рахунку 4:2. Матч розпочався з раннього голу гравця «Астон Вілли» О. Воткінса на 4-й хвилині, задавши тон напруженій грі. На 15-й хвилині гравець «Ноттінгем Форест» Мурільо отримав жовту картку, додавши матчу гостроти. На 29-й хвилині «Астон Вілла» подвоїла свою перевагу завдяки голу Дугласа Луїса, який на 39-й хвилині знову вразив ворота суперника, зробивши рахунок 3:0. Перед самою перервою «Ноттінгем Форест» зумів відігратися: на 45-й хвилині М. Ніахате забив гол, подарувавши команді проблиск надії.

На початку другого тайму команди зробили кілька замін: у складі «Ноттінгем Форест» з’явилися Т. Авоній, Д. Орігі та Х. Тоффоло, а в складі «Астон Вілли» — П. Торрес і К. Чемберс. У другому таймі «Ноттінгем Форест» продовжив атакувати, і на 48-й хвилині М. Гіббс-Вайт забив гол, зробивши рахунок 3:2. Однак «Астон Вілла» швидко відреагувала на це: на 61-й хвилині Л. Бейлі вразив ворота суперника, відновивши перевагу у два м’ячі. По ходу гри обидві команди зробили заміни: «Ноттінгем Форест» ввів у гру Р. Єйтса, Г. Рейну і здійснив тактичні зміни. У підсумку «Астон Вілла» здобула перемогу над «Ноттінгем Форест» із рахунком 4:2 у захопливому матчі, який продемонстрував усю гостроту і драматизм футболу Прем’єр-ліги. Уболівальники пішли додому задоволені грою своєї команди, а «Ноттінгем Форест» прагнутиме відігратися в наступному матчі.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Лутон Таун — Астон Вілла, Ноттінгем Форест — Ліверпуль.