Брайтон — Евертон — 1:1. Чемпіонат Англії, 26-й тур. Огляд матчу, статистика

2024-02-24 19:02 24 лютого відбувся один із матчів 26-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Брайтон (Англія) і ... Брайтон — Евертон — 1:1. Чемпіонат Англії, 26-й тур. Огляд матчу, статистика

24 лютого відбувся один із матчів 26-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Брайтон (Англія) і Евертон (Ліверпуль).

Брайтон - Эвертон - 1:1. Чемпионат Англии, 26-й тур. Обзор матча, статистикаБрайтон - Эвертон - 1:1. Чемпионат Англии, 26-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Англії, 26-й тур

Брайтон (Англія) — Евертон (Ліверпуль) — 1:1 (0:0)
Голи: Л. Дунк (90+5) — J. Брантвейт (73)

Попередження: Ю. Тарковскі (33), J. П. ван Хеке (70), Гросс (75), Бето (90+1), Онана (90+2)

Огляд матчу Брайтон — Евертон:

У напруженому матчі Прем’єр-ліги між «Брайтоном» і «Евертоном» на стадіоні American Express Stadium обидві команди зіграли внічию 1:1. Перший тайм закінчився з рахунком 0:0, але друга половина принесла багато подій і драматизму. Гра почалася з того, що гравець «Евертона» Дж. Тарковскі отримав жовту картку на 33-й хвилині. На початку другого тайму обидві команди провели важливі заміни: І. Гуйє вийшов у складі «Евертона», а Ігор замінив П. Еступінана у складі «Брайтона» на 49-й і 60-й хвилинах відповідно. На 61-й хвилині «Брайтон» провів ще дві заміни поспіль: Д. Велбек замінив А. Фаті, а Т. Лампті — Я. Вельтмана. Вельтмана.

Однак на 73-й хвилині «Евертон» завдав першого удару в площину воріт, і Дж. Брантуейт зрівняв рахунок на 90-й хвилині завдяки голу Л. Данка. Гра закінчилася на напруженій ноті: на 81-й хвилині червону картку отримав гравець «Брайтона» Б. Гілмур, а в доданий час жовті картки отримали гравці «Евертона» Бето та А. Онана. Загалом це був напружений матч двох рівних команд, і зрештою обом сторонам довелося задовольнятися одним очком. Вболівальники, присутні на стадіоні American Express Stadium, безсумнівно, отримали задоволення від захопливої гри та духу суперництва, продемонстрованого як «Брайтоном», так і «Евертоном».

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Фулгем — Брайтон, Евертон — Вест Гем.