Арсенал — Ньюкасл — 4:1. Чемпіонат Англії, 26-й тур. Огляд матчу, статистика

2024-02-24 23:55 24 лютого відбувся один із матчів 26-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Арсенал (Лондон) і ... Арсенал — Ньюкасл — 4:1. Чемпіонат Англії, 26-й тур. Огляд матчу, статистика

24 лютого відбувся один із матчів 26-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Арсенал (Лондон) і Ньюкасл (Англія).

Арсенал - Ньюкасл - 4:1. Чемпионат Англии, 26-й тур. Обзор матча, статистикаАрсенал - Ньюкасл - 4:1. Чемпионат Англии, 26-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Англії, 26-й тур

Арсенал (Лондон) — Ньюкасл (Англія) — 4:1 (2:0)
Голи: Ботман (18), Гаверц (24), Б. Сака (65), Якуб Ківіор (69) — Віллок (84)

Попередження: Едегор (7)

Огляд матчу Арсенал — Ньюкасл:

У захопливому матчі Прем’єр-ліги на стадіоні «Емірейтс» «Арсенал» зійшовся з «Ньюкаслом» у довгоочікуваному протистоянні. У першому таймі «Арсенал» домінував із рахунком 2:0 завдяки голам С. Ботмана (власний гол) і К. Хаверца. У перші 45 хвилин «Ньюкасл» насилу витримував темп та інтенсивність атак «Арсеналу». У другій половині зустрічі обидві команди зробили вирішальні заміни, які змінили хід гри. Арсенал випустив Г. Мартінеллі замість Л. Троссарда, а Ньюкасл — М. Альмірона і А. Ісака замість Дж. Мерфі і Х. Барнса відповідно.

«Арсенал» продовжив домінувати, забивши гол Б. Сака на 65-й хвилині, а потім ще одного удару завдав Дж. Ківіор на 69-й хвилині. «Ньюкасл» спробував відігратися, зробивши три заміни на 73-й хвилині: Б. Гімараеш, В. Лівраменто та С. Ботман замінили Дж. Ботман замінили Дж. Віллока, Д. Берна та Дж. Ласеллеса. Однак «Арсенал» продовжував контролювати гру, здійснивши додаткові заміни М. Одегаарда, Б. Сака і К. Гаверца на Е. Сміт-Роу, Р. Нельсона і Е. Нкетіа на 76-й хвилині. Незважаючи на зусилля «Ньюкасла», «Арсенал» оформив перемогу, забивши гол Жоржиньо на 84-й хвилині. Матч завершився з рахунком 4:1 на користь «Арсеналу» на радість уболівальників на стадіоні «Емірейтс». Захопливе протистояння продемонструвало атакувальну майстерність «Арсеналу» та надійний захист, забезпечивши їм надважливу перемогу в Прем’єр-лізі.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Шеффілд Юнайтед — Арсенал, Ньюкасл — Вулверхемптон.