Гавр — Реймс — 1:2. Чемпіонат Франції, 23-й тур. Огляд матчу, статистика

2024-02-25 17:59 25 лютого відбувся один із матчів 23-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися Гавр (Франція) і ... Гавр — Реймс — 1:2. Чемпіонат Франції, 23-й тур. Огляд матчу, статистика

25 лютого відбувся один із матчів 23-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися Гавр (Франція) і Реймс (Франція).

Гавр - Реймс - 1:2. Чемпионат Франции, 23-й тур. Обзор матча, статистикаГавр - Реймс - 1:2. Чемпионат Франции, 23-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Франції, 23-й тур

Гавр (Франція) — Реймс (Франція) — 1:2 (0:0)
Голи: — Дарамі (64), Дарамі (90+5)

Попередження: T. Foket (24), T. Foket (66), Т. Де Смет (73), L. Nego (74), A. Sangante (90+4), M. Gorgelin (90+6)

Огляд матчу Гавр — Реймс:

У захопливому матчі Ліги 1 між «Гавром» і «Реймсом» на стадіоні Stade Océane на вболівальників чекала захоплива гра, що триматиме їх у напрузі аж до самого фінального свистка. Рахунок 0:0 у перерві міг здатися скромним, але другий тайм з лишком компенсував це трьома голами і кількома жовтими картками на додачу. Перший серйозний інцидент у матчі стався на 24-й хвилині, коли гравець «Реймса» Т. Фоке отримав жовту картку. Фоке отримав жовту картку. Однак гра залишалася без забитих м’ячів до 64-ї хвилини, коли М. Дарамі, гравець «Реймса», знайшов крапку в сітці, забезпечивши своїй команді перевагу. На жаль, радість Реймса була недовгою: всього за дві хвилини Фокет отримав червону картку, залишивши команду в меншості до кінця матчу.

Незважаючи на скорочення складу, Реймсу вдавалося утримувати перевагу до 74-ї хвилини, коли Гавр отримав право на пенальті. А. Туре реалізував пенальті, зрівнявши рахунок 1:1. Обидві команди прагнули перемоги, гра ставала дедалі напруженішою, гравцям обох сторін було показано жовті картки. В останні хвилини матчу у ворота «Реймса» було призначено ще один пенальті, який класно реалізував Дарамі, забезпечивши своїй команді перевагу 2:1. Незважаючи на пізній натиск «Гавра», «Реймс» утримав перемогу, на радість своїх уболівальників. Загалом, це був напружений матч між двома рівними командами, в якому «Реймс» в кінцевому підсумку вийшов вперед завдяки героїчним діям Дарамі. Цей результат, безсумнівно, додасть їм упевненості у своїх силах, адже вони продовжують свою кампанію в Лізі 1, в той час як «Гавр» буде розчарований тим, що залишився ні з чим, незважаючи на всі свої зусилля.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Брест — Гавр, Реймс — Лілль.