Айнтрахт — Вольфсбург — 2:2. Чемпіонат Німеччини, 23-й тур. Огляд матчу, статистика

2024-02-25 18:33 25 лютого відбувся один із матчів 23-го туру чемпіонату Німеччина з футболу. Зустрічалися Айнтрахт (Німеччина) і ... Айнтрахт — Вольфсбург — 2:2. Чемпіонат Німеччини, 23-й тур. Огляд матчу, статистика

25 лютого відбувся один із матчів 23-го туру чемпіонату Німеччина з футболу. Зустрічалися Айнтрахт (Німеччина) і Вольфсбург (Німеччина).

Айнтрахт - Вольфсбург - 2:2. Чемпионат Германии, 23-й тур. Обзор матча, статистикаАйнтрахт - Вольфсбург - 2:2. Чемпионат Германии, 23-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Німеччини, 23-й тур

Айнтрахт (Німеччина) — Вольфсбург (Німеччина) — 2:2 (1:2)
Голи: П. Макс (14), Омар Мармуш (90+2) — М. Лакруа (2), Кевін Беренс (36)

Попередження: Ю. Герхардт (40), Х. Екітіке (41), Джуніор Діна Ебімбе (44)

Огляд матчу Айнтрахт — Вольфсбург:

Матч Бундесліги між командами «Айнтрахт Франкфурт» і «Вольфсбург» на стадіоні «Дойче Банк Парк» був напруженим і захоплюючим і завершився внічию 2:2. У перерві «Вольфсбург» вів із рахунком 2:1, але пізній гол франкфуртців на останніх хвилинах матчу зрівняв рахунок. Перший гол був забитий на 2-й хвилині, коли гравець «Вольфсбурга» М. Лакруа на самому початку зустрічі влучив у сітку воріт. Айнтрахт Франкфурт відповів своїм голом на 14-й хвилині завдяки голу П. Макса. Однак «Вольфсбург» повернув собі лідерство на 36-й хвилині зусиллями К. Беренса. У першому таймі було кілька гострих моментів, жовті картки були показані обом командам. Й. Герхардт із «Вольфсбурга» і Х. Екітіке та Ж. Діна Ебімбе з «Айнтрахта» були вилучені суддею.

У другому таймі обидві команди зробили стратегічні заміни, щоб спробувати змінити хід гри. На 67-й хвилині у складі франкфуртців з’явилися Н. Нкунку і Ф. Чайбі, а у складі «Вольфсбурга» — Л. Майєр і Л. Нмеча. На останніх хвилинах матчу обидві команди продовжували йти вперед у пошуках переможного голу. Айнтрахт Франкфурт зробив ще три заміни, випустивши на поле Й. Бахоя, Т. Чендлера та Е. Баума. Водночас «Вольфсбург» замінив Дж. Вітра та А. Вранкса. Драматична розв’язка настала на 90-й хвилині, коли О. Мармуш забив пізній гол «Айнтрахта», врятувавши очко для своєї команди і позбавивши «Вольфсбург» перемоги. Загалом це був захопливий і рівний матч між «Айнтрахтом» і «Вольфсбургом», обидві команди продемонстрували свою рішучість і бойовий дух до фінального свистка.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Гайденхайм — Айнтрахт, Вольфсбург — Штутгарт.