Лечче — Інтер — 0:4. Чемпіонат Італії, 26-й тур. Огляд матчу, статистика

2024-02-25 20:59 25 лютого відбувся один із матчів 26-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Лечче (Італія) та ... Лечче — Інтер — 0:4. Чемпіонат Італії, 26-й тур. Огляд матчу, статистика

25 лютого відбувся один із матчів 26-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Лечче (Італія) та Інтер (Мілан).

Лечче - Интер - 0:4. Чемпионат Италии, 26-й тур. Обзор матча, статистикаЛечче - Интер - 0:4. Чемпионат Италии, 26-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Італії, 26-й тур

Лечче (Італія) — Інтер (Мілан) — 0:4 (0:1)
Голи: Lautaro Martínez (15), Фраттезі (54), Lautaro Martínez (56), де Врей (68)

Попередження: Ю. Рамадані (3), Крістьян Аслані (38), Мхітарян (63)

Огляд матчу Лечче — Інтер:

У матчі Серії А між командами «Лечче» та «Інтер» на стадіоні Етторе Джардіньєро — Віа дель Маре гості здобули переконливу перемогу з рахунком 4:0. У першому таймі «Інтер» вийшов уперед на 15-й хвилині завдяки голу Л. Мартінеса. У перерві рахунок так і залишився 1:0, обидві команди демонстрували бажання, але не змогли забити. У другому таймі «Інтер» забив ще більше голів: Д. Фраттезі на 54-й хвилині, а потім Л. Мартінес на 56-й хвилині.

На 68-й хвилині С. де Врій забив четвертий м’яч у ворота «Інтера», оформивши перемогу на виїзді. У матчі були й дисциплінарні порушення: Й. Рамадані з «Лечче» отримав жовту картку на 3-й хвилині, а К. Аслані з «Інтера» — на 38-й хвилині. Х. Мхітарян з «Інтера» також отримав жовту картку на 63-й хвилині. Обидві команди провели кілька замін протягом матчу: «Інтер» ввів у гру Н. Бареллу, Д. Клаассена та М. Арнаутовича, а «Лечче» — Х. Рафію, А. Тубубу. Рафію, А. Тубу, Н. Сансоне, П. Альмквіста та Й. Рамадані. Загалом, «Інтер» показав домінуючу поведінку та здобув перемогу над «Лечче» з рахунком 4:0 у цьому матчі Серії А.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Фрозіноне — Лечче, Інтер — Аталанта.