Марсель — Монпельє — 4:1. Чемпіонат Франції, 23-й тур. Огляд матчу, статистика

2024-02-25 23:40 25 лютого відбувся один із матчів 23-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися Марсель (Франція) і ... Марсель — Монпельє — 4:1. Чемпіонат Франції, 23-й тур. Огляд матчу, статистика

25 лютого відбувся один із матчів 23-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися Марсель (Франція) і Монпельє (Франція).

Марсель - Монпелье - 4:1. Чемпионат Франции, 23-й тур. Обзор матча, статистикаМарсель - Монпелье - 4:1. Чемпионат Франции, 23-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Франції, 23-й тур

Марсель (Франція) — Монпельє (Франція) — 4:1 (2:1)
Голи: Iliman Ndiaye (31), Обамеянг (43), Обамеянг (62), Ф. Сакко (82) — M. Аль-Тамарі (5)

Попередження: Обамеянг (32), Іссіага Сілла (32), S. Hefti (48), А. Харіт (65), M. Sagnan (75), K. Kouyate (87)

Огляд матчу Марсель — Монпельє:

У довгоочікуваному матчі Ліги 1 між «Марселем» і «Монпельє» на легендарному стадіоні «Оранж Велодром» на вболівальників чекав захопливий футбол із підсумковим рахунком 4:1 на користь «Марселя». Перший тайм почався з того, що «Монпельє» вийшов уперед на 5-й хвилині завдяки голу М. Аль-Тамарі. Однак «Марсель» швидко відповів голом І. Ндіайє на 31-й хвилині та зрівняв рахунок. Напруга матчу продовжилася, коли всього за дві хвилини гравець «Марселя» П. Обамеянг забив гол, вивівши свою команду в лідери з рахунком 2:1. У другому таймі «Марсель» збільшив свою перевагу, забивши гол із пенальті від П. Обамеянга на 62-й хвилині.

У матчі також відбулося кілька замін в обох команд: у складі «Марселя» вийшли У. Гарсія та Г. Кондог. Гарсія і Г. Кондогбіа, а в складі «Монпельє» — А. Адамс і К. Файад. Час минав, «Марсель» продовжував домінувати у грі, забивши ще один гол від Ф. Сакко на 82-й хвилині, а також фінальний гол від А. Мейте на 84-й хвилині. Розчарування «Монпельє» проявилося в тому, що К. Куяте отримав жовту картку на 86-й хвилині. Загалом, «Марсель» здобув переконливу перемогу над «Монпельє» з рахунком 4:1 у захопливому поєдинку Ліги 1 на стадіоні «Оранж Велодром». Уболівальники пішли додому щасливими, знаючи, що їхня команда показала фантастичний виступ і завоювала всі три очки в чемпіонаті.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Клермон — Марсель, Монпельє — Страсбур.