Зоря — Ворскла — 1:0. Чемпіонат України, 18-й тур. Огляд матчу, статистика

2024-02-26 15:54 26 лютого відбувся один із матчів 18-го туру чемпіонату України з футболу. Зустрічалися Зоря (Луганськ) і ... Зоря — Ворскла — 1:0. Чемпіонат України, 18-й тур. Огляд матчу, статистика

26 лютого відбувся один із матчів 18-го туру чемпіонату України з футболу. Зустрічалися Зоря (Луганськ) і Ворскла (Полтава).

Заря - Ворскла - 1:0. Чемпионат Украины, 18-й тур. Обзор матча, статистикаЗаря - Ворскла - 1:0. Чемпионат Украины, 18-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат України, 18-й тур

Зоря (Луганськ) — Ворскла (Полтава) — 1:0 (1:0)
Голи: J. Основні (37)

Попередження: Мякушко (17), Антюх (22), Чурко (29), I. Кейн (43), M. Ковталюк (47), I. Крупського (63), E. Герреро (89), Феліпе Родрігес (90+4)

Огляд матчу Зоря — Ворскла:

У напруженому матчі Прем’єр-ліги луганська «Зоря» зустрілася з полтавською «Ворсклою» на стадіоні «Центральний». У перерві рахунок був 1:0 на користь луганської «Зорі», а єдиний гол у матчі забив на 37-й хвилині Ж. Башич. Перший тайм пройшов у гострій боротьбі, обидві команди отримали по кілька жовтих карток.

Інтенсивність матчу досягла свого піку на 70-й хвилині, коли гравець полтавської «Ворскли» І. Крупський отримав червону картку, залишивши свою команду в меншості до кінця гри. Намагаючись відігратися в меншості, «Ворскла» провела кілька замін у другому таймі, щоб спробувати змінити динаміку гри. У підсумку луганська «Зоря» втримала перевагу і здобула перемогу з підсумковим рахунком 1:0. Матч став демонстрацією рішучості та стійкості обох команд, але в підсумку перемогу здобула луганська «Зоря».

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Олександрія — Зоря, Ворскла — Верес.