Сидорчук влучив у поперечину в матчі за «Вестерло» (ВІДЕО)

2024-02-27 10:55 Український півзахисник бельгійського «Вестерло» Сергій Сидорчук провів черговий матч за свою команду і в одному з ... Сидорчук влучив у поперечину в матчі за «Вестерло» (ВІДЕО)

Український півзахисник бельгійського «Вестерло» Сергій Сидорчук провів черговий матч за свою команду і в одному з епізодів гри був дуже близький до того, щоб оформити гол.

Сергій Сидорчук

На 33-й хвилині поєдинку з «Сент-Тюйденом» (0:1) у чемпіонаті Бельгії екскапітан київського «Динамо» завершив атаку «Вестерло» ударом головою метрів із семи, після якого м’яч влучив у поперечину воріт у районі «дев’ятки». А за кілька миттєвостей Сидорчук пробив приблизно з тієї ж точки вже ногою, але цього разу влучив у суперника.

Додамо, що в матчі з «Сент-Трюйденом» Сидорчук був замінений після першого тайму. Загалом у нинішньому сезоні українець провів за «Вестерло» 21 матч, і в його активі один гол та одна результативна передача.