Севілья — Реал С-дад — 3:2. Чемпіонат Іспанії, 27-й тур. Огляд матчу, статистика

2024-03-02 17:03 2 березня відбувся один із матчів 27-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Севілья (Іспанія) і ... Севілья — Реал С-дад — 3:2. Чемпіонат Іспанії, 27-й тур. Огляд матчу, статистика

2 березня відбувся один із матчів 27-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Севілья (Іспанія) і Реал С-дад (Сан-Себастьян).

Севилья - Реал С-дад - 3:2. Чемпионат Испании, 27-й тур. Обзор матча, статистикаСевилья - Реал С-дад - 3:2. Чемпионат Испании, 27-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Іспанії, 27-й тур

Севілья (Іспанія) — Реал С -дад (Сан-Себастьян) — 3:2 (2:1)
Голи: Ю. Ен-Несірі (11), Ю. Ен-Несірі (13), Рамос (66) — Андре Сільва (45+5), Мендес (90+2)

Предупредження: Джон Пачеко (67), Т. Ніанзу (87)

Огляд матчу Севілья — Реал С-дад:

У захопливому матчі Ла Ліги між «Севільєю» і «Реал Сосьєдадом» на стадіоні «Рамон Санчес Пізхуан» на вболівальників чекала захоплива гра, що завершилася перемогою «Севільї» з рахунком 3:2. У першому таймі «Севілья» вийшла вперед завдяки двом швидким голам Юссефа Ен-Несірі на 11-й і 13-й хвилинах. Однак перед самою перервою «Реал Сосьєдад» зумів відігратися: Андре Сілва реалізував пенальті на 45-й хвилині, і рахунок на табло став 2:1. Другий тайм продовжив хвилювати гравців: на 66-й хвилині «Севілья» збільшила свою перевагу за рахунок голу Серхіо Рамоса.

«Реал Сосьєдад» наполегливо намагався повернутися в гру, отримавши жовту картку від Хона Пачеко на 67-й хвилині та гол від Брахіма Мендеса на 90-й хвилині. Незважаючи на всі зусилля, «Реал Сосьєдад» не зміг здобути перемогу з рахунком 3:2, оскільки «Севілья» зуміла вистояти. У матчі також відбулося кілька замін в обох команд: у складі «Севільї» вийшли Хесус Навас і Хуссем Меджбрі, а в складі «Реал Сосьєдаду» — Мартін Зубіменді та Кевін Тірні. У підсумку це була запекла боротьба двох найкращих команд Ла Ліги, але «Севілья» вийшла на перше місце перед своїми вболівальниками на стадіоні «Рамон Санчес Пізхуан».

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Альмерія — Севілья, Гранада — Реал С-дад.