Фулгем — Брайтон — 3:0. Чемпіонат Англії, 27-й тур. Огляд матчу, статистика

2024-03-02 18:56 2 березня відбувся один із матчів 27-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Фулгем (Англія) і ... Фулгем — Брайтон — 3:0. Чемпіонат Англії, 27-й тур. Огляд матчу, статистика

2 березня відбувся один із матчів 27-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Фулгем (Англія) і Брайтон (Англія).

Фулхэм - Брайтон - 3:0. Чемпионат Англии, 27-й тур. Обзор матча, статистикаФулхэм - Брайтон - 3:0. Чемпионат Англии, 27-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Англії, 27-й тур

Фулгем (Англія) — Брайтон (Англія) — 3:0 (2:0)
Голи: Вілсон (21), Родріго Муніс (32), А. Траоре (90+1)

Предупредження: Карлос Балеба (8), Еступіньян (57), Боббі Рід (89)

Огляд матчу Фулгем — Брайтон:

У довгоочікуваному матчі Прем’єр-ліги між «Фулгемом» і «Брайтоном» на стадіоні «Крейвен Коттедж» господарі поля здобули впевнену перемогу з рахунком 3:0. Перший гол був забитий на 21-й хвилині, коли Х. Вілсон, скориставшись помилкою захисту «Брайтона», вивів «Фулгем» уперед. Родріго Муніс подвоїв перевагу на 32-й хвилині, вдало пробивши повз воротаря «Брайтона». У перерві «Брайтон» зробив дві заміни, випустивши на поле Х. Енсісо та А. Фаті, щоб поглянути на ситуацію по-новому.

Однак їхніх зусиль виявилося недостатньо, щоб пробити оборону «Фулхема». На 57-й хвилині П. Еступінан отримав жовту картку за грубу гру проти гравця «Фулхема». Під час другого тайму обидві команди провели стратегічні заміни, щоб спробувати переломити хід матчу на свою користь. На 90-й хвилині А. Траоре забив гол у ворота «Фулхема», встановивши остаточний рахунок 3:0. Загалом це була сильна гра «Фулхема», який продемонстрував свою майстерність в атаці та стабільність в обороні. Брайтону необхідно перегрупуватися і попрацювати над своєю тактикою, щоб оговтатися від цієї поразки в найближчих матчах.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Вулверхемптон — Фулхем, Брайтон — Ноттінгем Форест.