Ноттінгем Форест — Ліверпуль — 0:1. Чемпіонат Англії, 27-й тур. Огляд матчу, статистика

2024-03-02 18:59 2 березня відбувся один із матчів 27-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Ноттінгем Форест (Англія) ... Ноттінгем Форест — Ліверпуль — 0:1. Чемпіонат Англії, 27-й тур. Огляд матчу, статистика

2 березня відбувся один із матчів 27-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Ноттінгем Форест (Англія) і Ліверпуль (Англія).

Ноттингем Форест - Ливерпуль - 0:1. Чемпионат Англии, 27-й тур. Обзор матча, статистикаНоттингем Форест - Ливерпуль - 0:1. Чемпионат Англии, 27-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Англії, 27-й тур

Ноттінгем Форест (Англія) — Ліверпуль (Англія) — 0:1 (0:0)
Голи: Nunez Darwin (90+9)

Предупредження: А. Робертсон (59), J. Даннс (85), Гіббс-Вайт (90+3)

Огляд матчу Ноттінгем Форест — Ліверпуль:

У довгоочікуваному матчі Прем’єр-ліги між «Ноттінгем Форест» і «Ліверпулем» на стадіоні «Сіті Граунд» команди зійшлися в поєдинку, який у підсумку завершився перемогою «Ліверпуля» з рахунком 0:1. У першому таймі обидві команди створювали моменти, але жодна з них не змогла влучити у площину воріт. Захист «Ноттінгем Форест» чинив завзятий опір атакам «Ліверпуля», і в перерві рахунок залишався рівним — 0:0. У другому таймі «Ліверпуль» зумів вийти з глухого кута на 90-й хвилині завдяки голу Д. Нуньєса, який вивів команду вперед і в підсумку забезпечив їй перемогу. Гол став результатом добре проведеної атакувальної гри «Ліверпуля», яка застала «Ноттінгем Форест» зненацька.

У матчі було кілька ключових моментів, зокрема заміни обох команд, які повинні були вплинути на хід гри. А. Робертсон із «Ліверпуля» отримав жовту картку на 59-й хвилині, а на 60-й хвилині був замінений на Д. Нуньєса. Нуньєса. Ноттінгем Форест" також зробив стратегічні заміни: Д. Орігі вийшов замість Т. Авонії на 65-й хвилині. Ближче до кінця гри напруга зросла: жовті картки отримали гравці обох команд. На 85-й хвилині жовту картку отримав гравець «Ліверпуля» Дж. Даннс, а на 90-й хвилині — гравці «Ноттінгем Форест» М. Гіббс-Вайт і Даніло. Загалом матч між «Ноттінгем Форест» і «Ліверпулем» пройшов у запеклій боротьбі, і в підсумку «Ліверпуль» здобув перемогу з рахунком 0:1. За підсумками матчу «Ліверпуль» заробив три цінні очки в турнірній таблиці Прем’єр-ліги, а «Ноттінгем Форест» буде прагнути відігратися в наступному матчі.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Брайтон — Ноттінгем Форест, Ліверпуль — Ман.Сіті.