Грандіозний скандал в Іспанії: арбітр дав фінальний свисток під час переможного голу «Реала» у ворота «Валенсії» (ВІДЕО)

2024-03-03 11:47 У суботу, 2 березня, відбувся поєдинок 27-го туру чемпіонату Іспанії між «Валенсією» і «Реалом». Гра, в ... Грандіозний скандал в Іспанії: арбітр дав фінальний свисток під час переможного голу «Реала» у ворота «Валенсії» (ВІДЕО)

У суботу, 2 березня, відбувся поєдинок 27-го туру чемпіонату Іспанії між «Валенсією» і «Реалом». Гра, в якій забитим голом вдалося відзначитися українському форварду Роману Яремчуку, завершилася внічию — 2:2.

Однак цей матч запам’ятався насамперед грандіозним суддівським скандалом. Головний арбітр зустрічі Хесус Хіль Мансано додав 7 хвилин компенсованого часу до другого тайму. На 90+9-й хвилині півзахиснику «Реала» Джуду Беллінгему вдалося забити переможний гол, але буквально за секунду до цього рефері вирішив дати фінальний свисток.

Після цього на полі почався справжній хаос — футболісти та інші представники «Реала» буквально накинулися на Мансано, вимагаючи, щоб він зарахував цей гол. У підсумку Беллінгем отримав пряму червону картку за свої емоції. Рефері ще довгий час не міг покинути межі поля, намагаючись хоч якось пояснити своє рішення. Нічия — 2:2, яка може суттєво вплинути на інтригу в чемпіонських перегонах у нинішньому сезоні.

Додамо, що Мансано вже не вперше потрапляє в скандал. Саме цей іспанський арбітр був головним рефері в поєдинку відбіркового циклу Євро-2024 між збірними України та Італії. Тоді наприкінці матчу він не призначив очевидний пенальті у ворота італійців за фол у штрафному на Мудрику.

03.03.2024, 11:47